Lista ocen Seat Leon III Hatchback Facelifting (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Średnia. Coś kosztem czegoś. Samochód ma wysoko i agresywnie poprowadzoną linię szyb co utrudnia widoczność do tyłu. Plus za bardzo ładne i całkiem praktyczne lusterka. Przymierzałem się niedawno do AUDI A4 i tam lusterka to jest porażka. Limuzyna klasy D, a lusterka ma jak Seicento. Czujniki parkowania bardzo pomagają w manewrowaniu. Świetnym rozwiązaniem jest system awaryjnego hamowania gdy za szybko zbliżamy się przeszkody podczas...
~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Przy dzisiejszej grubości słupków A to już rzadkość. Słupki cienkie, nie za wysokie burty i lusterka umożliwiające oglądanie czegoś więcej niż klamki drzwi tylnich. Dodatkowo funkcja obniżania prawego literka przy cofaniu - naprawdę pomaga A no o kamera cofania. Dobrze ustawiona i z obrazem wysokiej jakości umożliwia zaparkowanie na żyletki ;)
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Auto nie posiada tej malej trójkątnej szybki przy słupkach A, która teoretycznie obniża poziom halasu przy dużych prędkościach. A jednak uporczywego halasu brak. Ale za to jest genialna widoczność. Do tyłu pomagają czujniki parkowania. Lusterka odpowiednio duże i mają piękny kształt.
~misiol1
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
do przodu super, do tyłu gorzej, ale są czujniki parkowania. Małe pole widzenia wydawać by się mogło w lusterku wewnątrz, dokładnie pokrywa się ze światłem tylnej szyby, czyli jest akurat takie jak powinno być bez zbędnego zasłaniania szyny przedniej
~Kac
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Dosyć dobra lecz na minus szerokie słupki C z symbolicznym okienkiem, które pełni chyba tylko i wyłącznie funkcje dekoracyjną bo nie wpływa na widoczność z miejsca kierowcy. Dobra widoczność w lusterkach.
~Darek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Polecam czujniki parkowania przód i tył. Z wizualizacja toru jazdy na ekranie. W sytuacji zbyt bliskiego podjechania do przeszkody automatycznie zahamuje auto. Parę razy się przydało.
~tuvok1989
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Do przodu i na boki dobrze, do tyłu kiepsko, ale mam czujniki przód tył więc to nie przeszkadza. Brakuje mi trochę kamery wiec warto wg mnie dobrać jeśli zamawiacie autko.
~Pablito
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Plus za wąskie słupki z przodu i naprawdę dobra widoczność zza kierownicy. Z tyłu trochę gorzej, szyba mała ale czujniki cofania są, więc OK.
~Seba
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Bardzo dobra widoczność w porównaniu do Leonka I i II. Lusterka małe ale wystarczające z funkcją automatycznego obniżania co pozwala precyzyjnie parkować.
~Bartek
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Jestem dość wysoki i lubię siedzieć wysoko, przez to czasem muszę się garbić lub krzywić, żeby zobaczyć czy światło się zmieniło.
Seat Leon III Hatchback Facelifting