Oceny Seat Leon III Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW 2018-2020

Seat Leon III Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Leon III Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW 2018-2020

~Marek
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Silnik ekonomiczny, w zupełności wystarczający do miasta. Mieliśmy również kilka podróży wakacyjnych i bez problemu sobie radził. Przy prędkości 160km/h na tempomacie średnie spalanie 7l co uważam za bardzo dobry wynik. Środek bardzo ładnie spasowany. Zero problemów technicznych. Piękna linia nadwozia, dobrze wyposażone. Bagażnik jest przeciętnych rozmiarów, ale rodziną 2+1 mieścimy się na tygodniowy wyjazd....
~Jarek
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Posiadam auto od nowości, po prawie 5 latach i 106tys kilometrów stwierdzam ,że to bardzo dobra konstrukcja. Mam wyposażenie FR z dodatkami. Silnik do miasta wystarcza i także na trasy (zrobiłem nim już parę tras na południe europy), Przez cały okres użytkowania zero jakichkolwiek problemów, oczywiście interwał olejowy co 15tys. a nie jak zaleca producent co 30tys. Każdy kto się zastanawia szczerze polecam. U mnie przychodzi niebawem czas na...
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Chciałbym dać 5 gwiazdek, jednak staram się podejść do tematu obiektywnie. Auto ma charakter. Jest piękne i świetnie się prowadzi, jednak kilka niedoróbek i usterek dyskwalifikuje jedną gwiazdkę. to jest moja druga ocena po 2 latach użytkowania i 25 tys. km przebiegu.
~Seba
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Komfort jazdy, spalanie, widoczność+ szybkie ogrzewania, agresywna i dynamiczna sylwetka ze światłami fullled. System multimedialny z zestawem głośnomówiącym, pojemny bagażnik i dopracowane wnętrze i wygląd tapicerki dla modelu FR.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Samochód jest zaskakująco starannie wykonany. Mam tu na myśli dopracowanie wszelkich aspektów mechanicznych jak i ergonomicznych. Do Leona przesiadlem się z Hondy Accord Vii 2007 r. Powiem krótko - samochód kompaktowy dzisiaj a 10 lat temu to inna bajka. Jeżeli chodzi o dopracowanie Auta, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moje poprzednie auto jest w tyle.
Seat Leon III Hatchback Facelifting