Lista ocen Seat Leon III Hatchback (51) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leon
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Szczerze powiedziawszy tak sobie. Niby mamy schowki tam, gdzie powinny być, ale 'cup-holdery' to zwykłe, dwie dziury w tunelu środkowym, które za cholerę nie potrafią tam nic utrzymać. Red-bull lata jakby miał się zaraz cały wylać, termos nie wchodzi, zwykła butelka plastikowa wypada... Inżynierowie przyoszczędzili 1 zł na jakimkolwiek "ściskaczu"? W Fiacie 500 na to wpadli - może warto podpatrzeć konkurencję? :) Ale dalej. Sama ta...
~dean
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Pamiętam, że gdy usiadłem po raz pierwszy na miejscu kierowcy to nie miałem najmniejszego problemu w odnalezieniu się we wnętrzu samochodu. Wystarczył szybki rzut oka, aby dostrzec, że wszystkie przyciski i przełączniki, czy to na konsoli czy na wielofunkcyjnej kierownicy, są w bardzo intuicyjnych miejscach. To sprawia, że chyba nikt nie ma problemów z odnalezieniem się we wnętrzu. Jedyne zastrzeżenie jakie przychodzi mi do głowy (zdaję sobie...
~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
NIe mam zastrzeżeń. Obsługa pojazdu jest bardzo intuicyjna i logiczna (np. w porównaniu z wcześniej posiadaną mazdą). Obsługa na wiele sposobów (z przycisków na konsoli lub na kierownicy) pozwala ustawić wiele opcji zgodnie z własnymi preferencjami. Możliwa dość przyzwoita personalizacja (np. działania czujników, wyświetlania komunikatów itp.). Mały minus za brak tylnego podłokietnika (w późniejszych wersjach już są dostępne). Informuje o...
~romantg
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
najlepsza w klasie. w końcu człowiek ze wzrostem 190 cm za kierownica znajdzie miejsce jak i na tylnej kanapie. wszystko na swoim miejscu. po 20 min jazdy wszystkim operujesz bez problemu. jeden malutki minus za gniazdo zapalniczki, jest pod podłokietnikiem. przyczepiając coś (tel.) na przednią szybę kabelek wędruje przez pół auta (cos wymyślę:))
~jarni
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Jest mocna 5. Jest fajnie. Zastosowane rozwiązania umilają zarówno dłuższe podróżowanie jak i krótkie dojazdy do pracy nakrapiane postojami na światłach i w korkach. Kilka przykładów: sterowanie radiem z kierownicy - megawygodne; schowki pod przednimi fotelami - praktyczne i praktycznie otwierane; regulowanie mocy nawiewu pod ręką i obrazowo podświetlone.
~Maciek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Brak szóstego biegu w dalszych trasach przeszkadza tylko wtedy kiedy chcieli byśmy podróżować z większymi prędkościami. Jak na polskie drogi 5 biegów starcza. Wygodne siedzenia, komfortowe, podłokietnik, przyciski czytelne, wszystko w zasięgu rąk i wzroku. Do obsługi wszystkiego wystarczyło kilka godzin jazdy
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jedyny zauważony przeze mnie minus to obsługa ekranu poprzez pokrętło. Jest ono umiejscowione dość niewygodnie i trzeba trzymać rękę w górze, by nim operować. Idealnie byłoby przenieść je tak, by było pod ręką spoczywającą na podłokietniku. Poza tym drobnym szczegółem nie mam uwag.
~Hirek
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Deska rozdzielcza skierowana w stronę kierowcy, logiczne przyciski od klimatyzacji. Pierwszy raz wsiadasz do auta i nie musisz niczego szukać (jak w każdym chyba aucie koncernu WAG). Dla mnie wadą jest za mały wyświetlacz dotykowy (mam jego podstawową wersję).
~A.K.
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wszystkie przełączniki są w zasięgu rąk, zaś ich obsługa jest intuicyjna. Stylistyka kokpitu przypomina połączenie VW z autami Audi poprzedniej generacji (wyświetlacz radia umieszczony tak jak w Audi A4 B8). Nie zawaham się dać najwyższej oceny- bo takiego wnętrza oczekiwałem.
~Taavetti
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Niewielka ilość przycisków na konsoli, wszystko pod ręką, tam gdzie być powinno. Nie wszystkie przyciski pracują precyzyjnie, czasami trzeba wcisnąć dwa razy, żeby zadziałał. Bardzo wygodne fotele, które nie męczą nawet po 10-godzinnej podróży.
Seat Leon III Hatchback