Lista ocen Seat Leon III (7)

~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Cudowne auto! Piękne, żwawe i ekonomiczne. Do tego zatrzęsienie ułatwiających życie gadżetów. No i wielki bagażnik :)
~tuvok1989
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Samochód posiadam od niedawna, ale już mogę podzielić się doświadczeniami z jazdy. Co do awaryjności zobaczymy. Autko jest w wersji Xcellence, wcześniej nie występującej. Kolor to Mystery Blue. Głęboki metaliczny niebieski podobny jak na Golfie VII R. Do tego chromowany gril i obwódki szyb. Światła full LED z przodu i z tyłu. Całość spowodowała, że się zakochałem w tym aucie. Wygląda efektownie, wg mnie ciekawiej niż Golf czyli starszy...
~BS
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo udany i dopracowany samochód, bezawaryjny i niezawodny. Jestem bardzo zadowolony z tego auta (do tego stopnia że po wersji FR 1.4 TSI 125 KM zdecydowałem się na zakup kolejnego Leona 1.4 TSI 150 KM w wersji Excelkence).
~Tomasz
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Ciekawa alternatywa dla Golfa. Wersja FR ładniejsza. Niemiecka jakość i podzespoły w ładniejszym opakowaniu. Sportowy charakter. Super światła LED.
~misiol1
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Należy na wstepie zaznaczyć, że przesiadłem sie z golfa o silniku o takiej samej pojemności ale o 28 koni słabszym i także w najwyższej wersji wyposażenia, więc oceniam niejako przez pryzmat tamtego auta. Oba auta oceniam jednakowo czyli dobrze. z tym, że leon bije na głowe wyposażeniem (aktywny tempomat, asystent świateł i toru jazdy) golfa w tej samej cenie. Piekny fioletowy metalik i 17 calowe koła i światła robią efekt. jest ładny!
~Szymon
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Ogólnie jestem zadowolony. Silnik, skrzynia, prowadzenie, wyciszenie, widoczność, pojemność kabiny, i bagażnika super. Bardzo głośne opony w standardzie (Bridgestone Turanza T001 17"), twardy podłokietnik na drzwiach kierowcy i stosunkowo niewygodne wsiadanie i wysiadanie.
~Wicher
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Auto posiadam od roku 30 tyś km brak usterek. Bardzo fajnie trzyma się drogi skrzynia Dsg pracuje znakomicie. Przyspieszenie jak na auto tej klasy wyśmienite 8.0 sek 100 km. Wyposażenie godne klasy premium. Wersja excellance.