Lista ocen Seat Leon III (20)

~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Kupiony w dobrej promocji, w wersji FR z doposażeniem. Przed zakupem testowane kilka innych aut. Bardzo ważna kwestia - miałem nim dość poważną kolizję. Na tyle poważną, że wystrzeliły poduszki powietrzne. Auto zachowało się bardzo bezpieczenie, systemy bezpieczeństwa bardzo skuteczne. Oczywiście naprawione w salonie. Silnik zachowuje się rewelacyjnie. Spalanie (przy dość, przyznam, spokojnej jeździe) trzyma średnią 5,6 litra/100km (liczone po...
~Buktop
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód oceniam bardzo wysoko. W pełni spełnia stawiane mu oczekiwania. W szczególności na pochwałę zasługują: dynamiczny i oszczędny silnik (znacznie przewyższa swoją mocą i niskim spalaniem konkurencję, w tym nową astrę), precyzyjna skrzynia biegów oraz dobra widoczność.
~Kristo
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i wybrałem go mimo, iż było jedynie alternatywą dla Mazdy 3. Bardzo wygodne fotele, wzorowa ergonomia i wrażenie "schludności i uporządkowania". Na dłuższych trasach tj. ponad 600 km wysiadam z niego mniej zmęczony niż z Forda S-maxa (miałem 2 i łącznie przejechałem nimi 340 tyś km.), do Civica nawet nie porównuje.
~Kristo
~Grzegorz
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Seat Leon to odpowiedź na marzenia o Golfie ,Skodzie i Audi. Zamiast 3 aut wystarczy kupić jedno...Seata Leona FR ST. Zachęcam wszystkich do jazdy próbnej.Tak ja zrobiłem i auto pomogło mi w wyborze.Obroniło się samo swoją piękna sylwetką w wersji kombi ,osiągami,komfortem jazdy i ekonomią a radość z jazdy nim jest bezcenna.Polecam!
~zadowolony
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Może nie jest doskonale, ale bardzo dobrze. Auto z zewnątrz wygląda znakomicie. Środek auta jest wykonany z dobrych (dół deski rozdzielczej, boczki drzwi, tunel środkowy) i b. dobrych materiałów (siedzenia, kierownica, góra deski rozdzielczej). Desing deski rozdzielczej robi dużo lepsze wrażenie "na żywo" niż na zdjęciach. Konsola jest zwrócona lekko w stronę kierowcy.
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Dynamiczne, wygodne, oszczędne auto za rozsądne pieniądze. Zakup, z którego jestem bardzo zadowolony. A z każdym miesiącem lubię to autko coraz bardziej.
~Michał
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód świetnie wygląda i świetnie jeździ. Bardzo fajna odmiana po jeżdżeniu rodzinnymi VANami. To auto ma dość miejsca, by zapakować całą rodzinę na wakacje i sprawnie dojechać do celu. Daj przy tym sporo frajdy.
~Marcin
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Nietuzinkowe, wygodne autko ze sportowym zacięciem. Zaskakująco dobra jakość wykonania.
~jacek
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
świetne auto,kulturalna i cicha praca silnika, bardzo dobra reakcja układu kierowniczego i podwozia,lekko i precyzyjnie działająca skrzynia biegów, na dziurawe drogi zawieszenie zbyt twarde,zbyt duża reakcja na boczne podmuchy