Lista ocen Seat Leon III (5)

~barq
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Samochód posiadam dopiero niecałe 2 miesiące przejechałem nim ok. 9tys km. Zacznę od minusów- jedyny jaki nasuwa mi się po dłuższych podróżach to lewy podłokietnik jest zbyt twardy. Poza tym praktycznie nie jestem w stanie niczego się doczepić. Samochód podobał mi się od dawna i od ok. roku planowałem zakup. Podczas dokonywania ostatecznego wyboru stwierdziłem, że kierowanie się wyłącznie sercem będzie głupie i sprawdziłem praktycznie...
3,5
~Pazdz
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Po 3 latach jazdy wystawiam ocenę przeciętną. Ładny wygląd, dobra dynamika i prowadzenie. Z drugiej strony przeciętna jakość plastików, z kokpitu podczas jazdy po nierównościach dochodzą dziwne dźwięki, skrzypiące czasami zawieszenie i drobne mankamenty jak pękające światło stopu, tylna lampa i kilka detali, które ogólnie zaniżają ocenę samochodu.
~michal
X-Perience 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Seat Leon X-Perience to ciekawy, nieczęsto spotykany na drogach samochód, który daje satysfakcję z jazdy. Po pięciu latach użytkowania mogę spokojnie stwierdzić, że jego zalety znacznie przeważają drobne mankamenty.
~Szaman
ST 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Czasami delikatnie szarpnie przy ruszaniu, w golfie V przebieg 220tyś km to nie występowało. (Skrzynia biegów)
~Marian
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Samochód warty swojej ceny. Jest najbardziej agresywny w porownianiu ze swoimi blizniakami.