Lista ocen Seat Leon III SC (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jontek
SC 1.6 TDI 110KM 81kW
Potrafi czasem nie wejść wsteczny. Po wrzuceniu dopiero po naciśnięciu gazu wskakuje sam. Poza tym brakuje tylko 6 biegu ale wtedy to zacząłby produkować sam paliwo zamiast spalać. Opis dotyczy wersji 5 biegowej. Nie znalazłem takiej w wyborze modelu.
~Michał Andrzejewski
SC 1.4 TSI 140KM 103kW
Jak to w Volkswagenie ? precyzyjna, dobrze zestopniowana, z krótkimi skokami lewarka. Szkoda, że przełożenia wchodzą lekko. W Leonie przydałoby się nieco więcej sportowej toporności. Tak samo działa sprzęgło ? lekko i przyjemnie. Ale do sportu mu daleko.
~hacco77
SC 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo precyzyjna, nie przesadnie krótka, ale nie jest to skrzynia dla"dziadka" bez fajerwerków, ale na pewno powyżej średniej. Ja osobiście sporadycznie potrafię źle wbić drugi bieg 1x100, ale nie wiem czy to moja wina, czy auta?
~Damian Nowak
SC 1.4 TSI 140KM 103kW
Precyzyjna i dobrze zestopniowana. Nie widzę sensu dokładania olbrzymich pieniędzy za DSG, które podnosi też koszty eksploatacji (wymiana oleju co 60 tys. km).
~Łukasz Tarnowski
SC 1.4 TSI 140KM 103kW
Lewarek stawia zbyt mały. Pasuje do Golfa, ale po - bylo nie było - sportowym Seacie spodziewałem się więcej.
~Grzegorz
SC 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Jak to w niemcu poprawna
~Michał Owanek
SC 1.4 TSI 140KM 103kW
Precyzyjna i dobrze zestopniowana.
Seat Leon III SC