Lista ocen Seat Leon III ST Facelifting (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr KRZAK
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
tak jak pisałem wyżej wersa FR jest dla mnie optymalna pod względem wyposażenia ,owszem exellence jest może bogatsza (aktywny tempomat ,bezkluczykowy dostęp, podgrzewane fotele) ale styl FR bardziej mi pasował tak samo jak wyposażenie( lepsze audio ,nawigacja, lepoej wyprofilowane fotele ,inne felgi ,zderzaki kwestia gustu, po za tym wyposażenie pełne
~Tomek
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Tak jak pisalem na poczatku To nie jest auto idealne, ale patrzac przez pryzmat ceny nie bardzo widze lepsza opcje. Zaplacilem 77k za kombi w wersji Full Led z pakietem comfort w najdrozszym lakierze. Konkurencja byla albo drozsza albo odczuwalnie gorsza
~Tomasz
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo dobra. Wersja FR w porównaniu do głównego konkurenta Golfa R-line znacznie tańsza, a praktycznie podzespoły są te same. Co więcej SEAT ma ciekawsze warunki finansowania, ubezpieczenia, daje dłuższą gwarancję.
~Mirosław
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Za wcześnie na ocenę w tym obszarze, ale wizualnie nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o wykonanie. Cena, cóż - zawsze mogła by być niższa, ale na tle konkurencji wydaje się być dobrze zrównoważona.
~Marcin
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Kupiłem go w salonie, kiedy wchodziła nowa generacja Leona i rabaty były bardzo atrakcyjnie. Porównywałem z prawie wszystkimi autami w tym segmencie. Był praktycznie bezkonkurencyjny.
~BS
ST Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo dobry cenowy odpowiednik Golfa czy A3 w lepszej niż wymienieni konkurenci cenie (za Golfa w prawie identycznej konfiguracji musiałbym zapłacić ok 5tys zł więcej już po rabacie).
~TP
ST Facelifting 1.8 TSI 180KM 132kW
Nie znalazłem innego fajnego samochodu w tej klasie z takimi osiągami, przestrzenią w środku i bagażniku - w dodatku za całkiem niezłą cenę po rabacie.
~Maciej
ST Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
W porownaniu z konkurencja jest ok. Nalezy docsnic pelne swiatla led ktore nie sa dostepne u konkurencji - mam tu na myśli np. Kierunkowskazy przednie
~tomi_33
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
W porównaniu do nudnego Golfa oraz Octavi w której za każdy detal trzeb dopłacać, to Leon wychodzi najlepiej z całej trójki. Nie tylko cenowo, ale i wizualnie.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III ST Facelifting
7,8
~Drabadan
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Mogło by być troche tańsze. Ale z drugiej strony mam wszystko co chciałem mieć. DSG, Ledy, Aktywny tempomat, lepsze audio.
Seat Leon III ST Facelifting