Lista ocen Seat Leon III ST (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrMaslak
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
No właśnie.... Amortyzator tyle czy można to uznać za drobną usterkę. Ponad to czasem obłędu dostają sensory parkowania. Nigdy tego nie zgłaszałem gdyż jest to sporadyczne. Polega to na tym że nagle wszystkie zaczynają coś wykrywać. Po chwili to mija. Dodatkowo raz wyłączył sie wyświetlacz, tak całkiem... ale radio działało. Po ponownym odpaleniu ekran ożył. Ach no i zapomniał bym o rolecie. W bagażniku urwała sie blokada rolery z jednej...
~Buktop
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jak przejadę więcej km to dam znać. Przy rozsądnej jeździe i terminowych przeglądach auto powinno posłużyć lata (Seat ma w standardzie 4 letnią gwarancję), jednak mam świadomość, że nie będzie to tak trwałe auto jak dawne VAG-i (zresztą jak wszystko dzisiaj). Niestety nie obeszło się bez drobnych usterek. Mianowicie, na nierównej drodze lekko skrzypią lewe drzwi. Ewidentnie coś jest źle spasowane. Może skrzypienie nie jest głośne, ale dla...
~Łukasz
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
po 8 tysiącach, w tym blisko połowie po autostradach z prędkościami 150 - 160 km/h dolałem 420 ml oleju, więc wychodzi na po 50 ml na 1000 km. Tyle co nic, Zobaczymy co będzie dalej. Trochę niepewności jest..:) Poza tym nic
~Rafał
ST 1.4 TSI 122KM 90kW
Do dzisiaj. Delikatnie skrzypi pedał hamulca . Czekam może przestanie jak nie to jadę do serwisu. Innych wad nie znalazłem. Myślałem, że coś będzie skrzypieć, coś się poluzuje - na razie cisza spokój, zapach nowego auta :)
~Adam
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
Zaświeciła się kontrolka od systemu kontroli spalin. Trochę postał w serwisie i stwierdzono, że to wiązka od sondy lambda do komputera miała wadę fabryczną. Wymienili i cisza.
~Grzegorz
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
na razie odpukać żadnych. W wersji FR nie ma doświetlania zakrętów niektóre serwisy na południu polski włączają to za free na wybrzeżu się na tym nie znają.
~Piotr Ch
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
zadnej usterki przez 40 tys km. (od kiedy mam auto) ksiazka servisowa nie zawiera infomracji o usterkach
~Krzysiek
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Za wcześnie aby oceniać. Gwarancja 4 lata, więc nie będę się tym przez dłuższy czas przejmował.
~Paweł
ST 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie pamiętam le coś sypnęło się w pierwszym roku i unieruchomiło samochód.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III ST
6,2
~Łukasz_Śmiga
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Zaparowana lampa z tyłu - wymieniona od ręki w ramach gwarancji.
Seat Leon III ST