Lista ocen Seat Leon III ST (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kristo
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Być może samochód na pierwszy rzut oka wydaje się drogi. Ale to tylko pierwsze wrażenie, szczególnie w przypadku wersji z bogatym wyposażeniem (a taką kupiłem). Porównałem go z wieloma innymi kompaktami w podobnej konfiguracji (w grę w chodziło kombi lub sedan) - i albo nie można było znaleźć tego za żadne pieniądze albo wylatywaliśmy w kosmos cenowy - bo trzeba było kupować dodatki całymi pakietami, w których połowy rzeczy w ogóle nie...
~Kristo
~Buktop
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Dałem dobrze, bo tylko dzięki wyprzedaży 2015 r. i dużemu rabatowi udało mi się kupić leona za naprawdę dobrą cenę w porównaniu do tego co otrzymałem (tj. wersja, silnik i wyposażenie). Moim zdaniem warto dopłacić i kupić Leona, gdyż wyposażenie jakie daje FR, wygląd, a przede wszystkim silnik czyni to auto ponadprzeciętnym w swojej klasie.
~Jakub Zolna
ST 1.8 TSI 180KM 132kW
Zakup Leona pomimo, ze dealer dal ciala koncertowo, byl udany. Konkurencyjna Octavia, czy Golf byly znaczie drozsze przy podobnej konfiguracji. Patrzylismy jeszcze na nowe Mondeo Titanium i szczerze dlugo sie zastanawialismy nad wyborem gdyz o dziwo byl duzy upust w Fordzie. Zwycierzyla w Leone skrzynia biegow oraz subiektywne wrazenia estetyczne.
~Grzegorz
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Auto jest nowe więc zobaczymy czy te 100 tysiaczków pojeżdżę nie zaglądajac do ASO. Auto w wersji FR kosztuje już od 95 tys. przy promocjach i targowaniu można zawsze urwać te 6-10 tys. Uważam że skrzynia biegów automatyczna,tempomat aktywny i inteligentne światła dają niesamowitą frajdę z jazdy, zachecam wydać trochę więcej!
~Adam
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
Wziąłem na firmę więc dla mnie rewelka. Niektórzy twierdzą, że szybciej będzie tracił na wartości niż OIII i Golf ale to są "duże fiaty" i "polonezy" polskich dróg. Leona ST FR przez pół roku minąłem na drodze może kilka razy i od razu chciałoby się mrugnąć szczęśliwemu posiadaczowi LED-ami :)
~PiotrMaslak
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza jak spojżymy na konkuręcje z tego samego rocznika. Ford i opel wypadają w moim odczuciu gorzej, zwłaszcza jeżeli mowa o wykończeniu wnętrza. Myślę że w swojej klasie był to optymalny wybór.
~josh
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
78 tys za wersje FR, 17 cali, 140 KM, fotele sportowe, grzane siedzenia, spryskiwacze, czujnik deszczy, czujniki, Audio 8 głośników, które po prostu wymiata. czyli dobry wypas. Auto ma wszystko to co moje które 4 lata temu kosztowało 150 tys
~kai1981
ST 1.8 TSI 180KM 132kW
Wybrałem wersję FR - ciężko ją mierzyć jakość / cena. Sam Leon może być autem tanim i funkcjonalnym w podstawowej wersji lub ciekawym i droższym (2x cena wersji podstawowej) - wszystko zależy od decyzji klienta.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III ST
6,2
~Krzysiek
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Po dużej zniżce u dealera ten samochód w stosunku do tego, co oferuje - bezkonkurencyjny. Może tylko francuska konkurencja byłaby tańsza, jednak wolę niemiecką technologię opakowaną w hiszpańskie pudełko.
Seat Leon III ST