Lista ocen Seat Leon III ST (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
Autko po kilku minutach grzeje jak szalone. To zasługa modułowej konstrukcji silnika. Szybciej się nagrzewa. Climatronic pracuje idealnie. Zasadniczo absolutnie żadnych uwag. Podwójne nawiewy z tyłu dla dzieciaka i żonki + dwie strefy więc do wyboru do kolotu
~machu_84
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Dzięki grzanym fotelom bardzo szybko odczuwam komfort temperatury. Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja działa bardzo wydajnie, jest możliwość ustawienia klimatyzacji w kilku trybach (soft, normal, fast)
~Grzegorz
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Doskonałe. Dwu strefowa klimatyzacja z funkcją nawiewu dla pasażerów w podłokietniku rewelacja. Auto kupiłem z lutym także zauważyłem że nagrzewanie nie stanowiło problemów ciepełko już jest po 2-3 minutach
~Krzysiek
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko tak jak powinno być. Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, bez tendencji do włączania się zawsze i wszędzie. W porównaniu do np. do Opla Corsy, gdzie też była pełna automatyka - zdecydowanie lepiej.
~Szymon
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Zimą silnik dość szybko osiąga wskazaną temperaturę. Klimatyzacja działa sprawnie. Intuicyjne sterowanie wentylacją klasyczne pokrętła pozwalają na szybkie dostosowanie do potrzeb.
~Łukasz
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Na razie jestem przed pierwszą zimą, więc oceniam lato - klimatyzacja działa poprawnie - w większości przypadków wystarcza tryb Low, wentylacja również bez problemów.
~Piotr Ch
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Zadnych problemow z prawowaniem czy klimatyzacja. Pogrzewanie siedzeni odczuwalne juz po 2 minutach (przy temp -5) polecam
~josh
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
bez zastrzeżeń. Te nowe, małe benzyniaki bardzo szybko się nagrzewają więc i wnętrze w zimie szybko się nagrzewa.
~Paweł
ST 1.2 TSI 105KM 77kW
Dosyć długi czas nagrzewania zimą. Trzeba przejechać że 4km żeby odczuć ciepły nawiew.
~Marcin
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Szybko się nagrzewa w zimie (ok. 2 - 3 km i już grzeje) i szybko wychładza wnętrze przy upałach.
Seat Leon III ST