Lista ocen Seat Leon III X-Perience (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michaś
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
w porownaniu z poprzednimi samochodami, bardziej zrownowazony bez wyraznej tendencji do podsterownosci; dobrze sie slucha, niemniej jezdze praktycznie wyłacznie na trybie indywidualnym: sportowym zawieszeniu, przy comfort nie umiem prowadzić na trasie; pewnosc w zimie dzieki 4x4; uwaga: w nowych poliftingiwych wersjach na rynek PL nie ma DCC, wiec cieszy mnie wybor roznej twardosci w zal od podłoza na wersji z 2016; wygodna fajna kierownica i...
~Franek
X-Perience 1.6 TDI CR 110KM 81kW
Napęd 4x4 pozwala jechać tam gdzie nie można się już zatrzymać... Jazda w zimie po śniegu i lodzie właściwie tymi samymi prędkościami co w lecie, brak różnicy. Zdarzyło mi się jechać tak długo pod górę, że samochod stanął i zaczął ześlizgiwać się w dół (opony zimowe z kolcami). Napęd daje czasem złudne poczucie co do faktycznego stanu nawierzchni. To oczywiście plus dla napędu :)
~Grzexo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Jest dosyć sztywne co akurat mi pasuje. Auto ma DCC z i sprawdza się to całkiem ok. Tryb komfort jest taki że auto płynie i różnica jest odczuwalna.
~Przemo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
poki co nie zawiodlem sie na przeniesieniu napedu, tam gdzie poprzednie auto wjezdzalo na lancuchach, ten radzil sobie bez nich
~suziga
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Twarde, sprężyste, takie jak lubie, czuć moc, kontrolę i pełne bezpieczeństwo, dzięki czterem łapom zakręty to poezja.
~michal
X-Perience 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Samochód prowadzi się bardzo pewnie. Dołączany napęd 4x4 też bywał przydatny.
~Alex
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Przesiadając się z nowej A4 (2018) szukam różnic w prowadzeniu i nic nie znajduję.
Seat Leon III X-Perience