Lista ocen Seat Leon III X-Perience (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzexo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Producent określa że różnica ixa w porównaiu do zwykłego leona jest nawet w wyciszeniu. To niech mi to pokażą palcem. To jest generalnie problem wszystkich producentów i najwięcej aspektów do poprawy w tym temacie. Już podczas jazd testowych słyszałem tylko bagażnik, wszystkie dźwięki i szumy z bagażnika. Jak to ma być cicho jak podnoszę matę bagażnika a tam sama blacha z kołem zapasowym. To się robią dźwięki jak w garnku. Całość wygłuszyłem...
~Franek
X-Perience 1.6 TDI CR 110KM 81kW
Jak zwykle w tej grupie - coś musi być gorzej w Seacie niż w WV i dodatkowy milimetr maty wygłuszającej raczej nie zrujnowałby koncernu, a podniósł komfort jazdy. Nie jest głośno, ale wyczuwa się walkę księgowych i projektantów na tym polu. Gdyby było jeszcze ciszej - to by już było prawie Audi, a wtedy inny cennik ;)
~Michaś
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
jest ok, potrafi czasem byc dosyc glosny na nizszych biegach; w niektorych egzemplarzach odkleja sie czesc plastiku przytwierdzona do klapy bagaznika i trzeba dokleic
~michal
X-Perience 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Co do zasady ok. Dopiero w okolicach 130 - 140km/h słychać już bardziej szumy z zewnątrz.
~Alex
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Xperience jest dodatkowo wyciszony w stosunku do reszty Leonów. Duży komfort w trasie.
~suziga
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Jak przyspiesza to jak diabeł tasmański, w korkach nie słychać silnika.
Seat Leon III X-Perience