Lista ocen Seat Marbella (61)

3,7
~majkel
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jest to świetne auto dla oszczędnych którzy potrafią przymknąć oko na to że auto nie jest konstrukcji z tego wieku:) i nie mają zboczenia estety. Dobrze zadbane autko nie zawiedzie nigdy w trasie i odwdzięczy się małym apetytem na paliwo a i OC jest prawie jak za malucha. W porównaniu do cinquecento jest więcej miejsca i 2 razy taki albo 3 bagażnik. POLECAM ale tylko dobrze dbane.
~crazy
Hatchback 0.8 34KM 25kW
cena + eksploatacja + dynamika - ogrzewanko + wrazenia z jazdy + ładownosc( 28 cali tv wjezdza z przystawką na dvd:) = seat marbella p.s. jak mam kupic za ta cene malucha o 8 lat młodszego to biore mirunie no tak na zdrowy rozsadek porownajcie
~sniper
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Ogólnie fajne autko, wizualnie bardzo przekonujące, o niebo lepsze od cienkiego i malucha
3,5
~cor
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Generalnie świetny samochód na miasto. Samochodzik w rodzinie od 12 lat ale ostatnie 5 spędził w garażu. Ja jako kierowca jeździłem nim nie cały rok i wiele mi to dało. Doskonały samochód do nauki jazdy. Wymaga cierpliwości, pomyślunku. Choć niedoceniany... Nie kupiłbym następnego bo koleją rzeczy jest kupienie wygodniejszego i lepszego samochodu. Chyba że w celach kolekcjonerskich lub wersję 4x4...
~niki129
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Bardzo fajne auto które urzeka swoją prostotą. Dzisiaj trudno o podobny samochód,, nie naszpikowany wspomagaczami, które mają ułatwić jazdę a w gruncie rzeczy ją może nie utrudniają ale irytują. Auto pracuje w zaopatrzeniu mojej restauracji i z tego zadania wywiązuje się celująco! Po wyjęciu tylnej kanapy uzyskujemy imponującą przestrzeń ładunkową powyżej 1000l. Żadne seicento Van nie może się z nim równać. Marbella jest też bardzo...
~Bartek
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Autko oceniam na 5. Fajne, wdzięczne autko. Wszędzie ze mną: w tłocznym mieście, trasie szybkiego ruchu i leśnych bezdrożach (a tam często bom leśnik)
~www.seat-marbella.prv.pl
Hatchback 0.9 40KM 29kW
Świetne auto podaobnie jak Fiat Panda www.seat-marbella.prv.pl www.fiat.panda.prv.pl
~tańczącykowboj
Hatchback 0.9 40KM 29kW
super autko jest niezniszczalne i niezawodne kupiłem je brat ma takie samo którym jeżdzi do pracy jego marbelka ma 12000km przebiegu i nic się nie dzieje to przwdziwy samochód a nie jakieś tam świecące sreberko na pokaz
3,7
~Swir
Hatchback 0.9 KAT 41KM 30kW
Pakowny (po złożeniu tylnej kanapy, co zajmuje 20-30sek), tani, głośny w środku, spartański, śmieszny, kwadratowy, pudełkowaty. Generalnie za małe pieniądze można mieć auto, które służy do przemieszczania się z pkt. A do pkt B. Jak się uprzeć, to 5 osób przewiezie (na tyle też jest rejestrowany) - ale komfort na dłużej trasie znikomy.
Dziennik kosztów dla Seat Marbella
8,4
~lesnikzg
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Tylko na krótkie trasy, czasami na dłuższe dla wytrzymalych :). Do miasta, na zatłoczone parkingi ideał. przy tej wartości pojazdu nie ma obaw. Dojazdy do pracy i do pobuszowania po mieście to rewelacja. Szybka konfiguracja siedzeń i mam minidostawczy. Przewieźć pralkę, meble lub średnią lodówkę- żaden problem mówisz i masz :)