Lista ocen Seat Marbella (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Kierowca i pasażer obok mają dużą swobodę. Niestety z tyłu atrapa kanapy. Miałem kiedyś przejażdżkę w pięciu chłopa marbellką. Z tyłu - z ich trzech zrobiła się jedna niekształtna masa. Ja jako kierowca cierpiałem od kolan wbijających się w me plecy! No i zawieszenie słabe. Samochód raczej powinien być 4 osobowy.
~crazy
Hatchback 0.8 34KM 25kW
tutaj 5+ jak na klase auta oczywiscie bo niektorzy beda porownywac mirabelle do mercedesa i stwierdza ze jest w niej ciasno(sic!). i z tyłu i z przodu duzo miejsca tak jak i bagaznik ktory w porowaniu do obecnie produkowanych na rynku aut jest calkiem spory, fotele bardzo wygodsne choc nie wygladaja na takie
~majkel
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Z przodu miejsca wystarczy dlą człowieka wzrostu do 180cm. Z tyłu podobnie choć jazda w piątkę należy do męczarni. Jazda w 4 osoby jest komfortowa biorąc pod uwagę że jest to auto miejskie najniższej klasy a nie mercedes s klasa.
~tańczącykowboj
Hatchback 0.9 40KM 29kW
bardzo przestronne wnętrze mimo pozornie małych gabarytów wyjąłem z tyłu siedzenie i jażdżę nim do pracy super się sprawdza z tyłu jest tyle miejsca że można z powodzeniem wyskoczyć z panienką do lasu na małe bara-bara
~cor
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jest to mały samochód ale z przodu jest ok. Choć osoby o wzroście 190+ będą miały problem. Samochód praktycznie 2-osobowy choć jeździłem nim w 4 nawet na odległości 250km. Da sie ale w ostateczności.
~sniper
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Z przodu miejsca jest dość zarówno na nogi jak i na resztę ciała. Z tyłu nieco gorzej, przynajmniej dla mnie (mam 182 cm wzrostu). Tylna kanapa wygodna dla dwóch osób.
~niki129
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Auto jest wyraźnie większe od Tico, Cinquecento i Seicento. Po wyjęciu tylnej kanapy otrzymujemy imponującą przestrzeń ładunkową powyżej 1000 litrów.
~Mirabellka:):) Dj-Damianus
Hatchback 0.9 40KM 29kW
przestrzn moze byc jedynie wtedy gdy jada tylko 2 osoby w samochodzie (z przodu) wtedy mozemy odjechac sobie siedzieniami w tył i mam duzo wiecje miejsca:)
~Mateusz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Hmmmm.kierowca ma dosc duzo miejsca jak i pasazer ale tylna kanapa jest niezbyt wygodna ale pood kanapą schowek hehe.
Dziennik kosztów dla Seat Marbella
8,4
~wojtasnj@o2.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
wygodna jazda 2 osób z tyłu.przednie fotele z regulacjami też radzą.mam "trochę"wzrostu iprowadzę nie jak sardynka