Lista ocen Seat Marbella (37) - Silnik

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lesnikzg
Hatchback 0.8 34KM 25kW
No nie jest to Ferarri, ale przy tej pojemności i mocy to potrafi zadziwić przy światłach :). Silnik byl poprzednio zablokowany elektronicznie i wraz ze skrzynią dwubiegową napędzał pojazd do prędkości maksymalnej 30 km. Jestem pierwszym użytkownikiem, który rozpędził tę Marbellę do 130 km/h!
~EWA
Hatchback 0.9 KAT 41KM 30kW
LUDZIE CO TO ZA OPISY OPANUJCIE SIE TEŻ KUPILAM TEGO ZŁOMA AKUMULATOR BEZ PRZERWY SIADA TO KUPA ZŁOMU, ODRADZAM WSZYSTKIM KUPNA TEGO ZŁOMU MAŁO TEGO KURWA GDZIE TE AUTO MA KLAKSON?? CHYBA NIE MA BEZNADZIEJNE AUTKO ZAWIEDZIONA,ROZCZAROWANA GRUCHOTEM EWA
~crazy
Hatchback 0.8 34KM 25kW
troszke głośny ale jak na auto tej klasy i ten rocznik to trzeba wybaczyc zreszta nie jest tak zle za to elastycznosc przeszla moje oczekiwania 5+ silnik pracuje równo super przyspiesza na kazdym biegu nawet przy 110 czuje wcisniecie w fotel:)
~cor
Hatchback 0.8 34KM 25kW
34 KM to mało, bardzo mało. Gaźnik. Wygoda jazdy niewielka a możliwości swobodnego poruszania się ograniczone. Trzeba sie postarać i mieć dużo miejsca aby wyprzedzać, nawet ciężarówki. Choć rozpędza sie do 140km/h - ale to trwa.
~majkel
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Mam 800-tke i 4 skrzynie - nie mogę o nich powiedzieć nic złego silnik zbiera się nawet przy komplecie załogi (5 osób) i rozkreca się do ponad 130 km/h. Silnik wydaje charakterystyczny ciekawy pomrók, nie przerywa, nie szarpie.
~sniper
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Silniczek niczego sobie, pracuje równo, wszędzie jest łatwy dostęp. Nie jest oczywiście tak zrywny jak np. Seicento, ale nie narzekam. Rozpędza się co prawda długo ale jak się rozbuja to można spokojnie 120km/h pojechać.
~muciek
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Autko jest drugim autem w rodzinie. Porównuję go do Fiata Uno. Auto naprawdę super, wnętrze większe od "malucha" no i napęd na przód. Naprawdę warto. Co do części to nie ma problemów pasują od polskich aut i "pochodnych".
~Bartek
Hatchback 0.8 34KM 25kW
silnik pracuje równo, bez zastrzeżeń. Przyspieszenie zadowalające jak na taki silniczek. Bardzo dobrze jeździ sie na gazie! Minimalnie słabszy z dużym obciążeniem - docenia się wtedy benzynę.
~www.seat-marbella.prv.pl
Hatchback 0.9 40KM 29kW
Dla wyjaśnienia mam 850 a nie 900, choć to ten sam silnik, tylko z jakimiś małymi zmianami konstrukcyjnymi. Jak na swoją małą pojemnośc zachowuje sie całkiem nieźle, Choć oczywiście ogień to to nie jest.
Dziennik kosztów dla Seat Marbella
8,4
~Mateusz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
W moim szerszeniu silnik pracuje idealnie nie cieknie nie puka nie stuka jak na 800 ma przyspieszenie lepsze niz 1.6diesel a co wazne pali malo!!!