Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (79) - Ergonomia

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mx31@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Oj bardzo przeciętnie. Przednie fotele są wygodne ale jakoś źle mi się siedzi za kierownicą. Trzeba się pogimnastykować aby zająć wygodną pozycję. Ciężko się wsiada. Zawsze człowiek zahaczy o kierownicę.... Po za tym niewygodna jest półka przy radio. Przy dłuższej jeździe boli prawa noga, która mimowolnie się opiera o tę półkę. Z tyłu jest makabra. Za mało miejsca na nogi. Bardzo słaby nawiew do tyłu - przy włączonej klimie z przodu marzną a...
~kokokoko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
pozycja za kierownicą doskonała. wszystko pod ręką. trzymając lewarek od biegów można stabilnie zmieniać kanały w radiu. żałuje że nie mam podłokietnika - było by na pewno wygodniej. świetna sprawa wycieraczki z ustawieniem czasowym. zawsze można je ustawić odpowiednio do warunków. no i ostatnie wykonanie. na czasy kiedy toledo był w sprzedaż był to przyzwoity poziom. choć lekko słabsze spasowanie niż w bliźniaczym golfie i skodzie. choć...
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
wygodnie, klimatronic bardzo prosty w obsłudze , seryjnie w każdym regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach, mam kubełkowe fotele, genialne trzymanie w zakrętach i nawet wygodne na trase, podświetlenie całej deski rozdzielczej na krwistoczerwony(agresywny). schowków nawet sporo . jeden cupholder(na kawke lub pepsi) drugi na wieku schowka tyle że bezużyteczny ,chyba że stoimy, lub nie jedziemy po dziurach no to moze sobie stać w innym...
~eRKaZet rafcio44108@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ergonomia jest dobra - wszystkie przyciski są dostępne z miejsca kierowcy bez odrywania pleców od oparcia. Zakres regulacji fotela (regulacja wysokości fotela jest świetnym dodatkiem) jest ogromny. Kierownica reguluje się w dwóch płaszczyznach, co pozwala zająć wygodną pozycję za nią każdemu kierowcy, mierzącemu 1,4m wzrostu oraz kierowcy o wzroście swóch metrów lub gorylowi, który ma krótkie nogi, ale długie ręce.
~Kantare
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest idealnie. Wszystko tam gdzie powinno być. Dopiero w tym aucie doceniłem jak ważne jest miejsce na portfel, telefon i inne takie. Podłokietnik sprawia ze sunie się po drogach jak na naprawdę wygodnej kanapie. Trasy po 500 km bez żadnego bólu
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko po niemiecku, czyli na swoim miejscu, łatwo dostępne i funkcjonalne. Siedzenia wygodne, nawet na długie trasy (jeździłem do Holandii). Trochę brakuje dodatkowej regulacji części lędźwiowej fotela kierowcy i podłokietnika z prawej strony.
~Jychu
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszysrtko na swoim miejscu, wszystko intuicyjnie i sprawnie. brakuje sterowania radiem przy kierownicy, ale jakoś sie wyżyje bez tego. Auto naprawdę w środku ładnie zagospodarowane, a przy okazji dobrze spasowane i gustownie wyglądające w środku.
~mak_dżi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak w vw wszystko jest pod ręką. Schowki dla kierowcy w zupełności wystarczające, radio czytelne, panel klimatronic i sterowanie dziecinnie proste. Możliwość regulacji siedzenia kierowcy w 2 płaszczyznach pozwala dopasować widoczność zegarów każdemu.
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
wszystko tam gdzie trzeba, wszystkie rzeczy człowiek załącza intuicyjnie, jest nawet kubek na napoje, przydałby się jeszcze jakiś schowek, ale w tych latach jeszcze nie było na to mody więc wybaczam
~siwas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja mam wersję z climatronik oraz radiem Aura. Wszystko na swoim miejscu i nauka gdzie co jest trwa 5 minut. Druga sprawa - podłokietnik dla kierowcy/pasażera z prawej.