Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (74) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
mogło być taniej, ale płacimy za jakość mój Tolek lepiej wygląda, i jest dużo lepiej wykonany niż oglądany przeze mnie wczoraj nowy Chevrolet Cruze z salonu, nie ma co się oszukiwać producenci nowych aut starają sie wykonać samochód najtańszym kosztem, a poszczególne części są zrobione tak by po okresie gwarancyjnym człowiek musiał kupować nowe lub jak to na zachodze sprzedać auto na wschód i pojechać po nówke z salonu... koniec lat 90 to...
~kokokoko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
tani nie był. ale wiedziałem od kogo go kupuję. i w jakim jest stanie i co będę musiał w nim zrobić. zdecydowałem się i nie żałuje. dodam że też na nim nie oszczędzam i jak trzeba robić to robię. srednio co roku wkładam w niego około 2000. ale pomijam sam początek kiedy wymieniłem turbinę na nową i robiłem dwumasa. później same eksploatacyjne rzeczy.( zawsze eksploatacyjne rzeczy) nigdy nie żałowałem na niego pieniędzy ale i od niego wymagałem...
~mx31@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W moim przypadku za NOWĄ wersję Signo tzn: 4 poduszki, ABS, komputer, tempomat, klimatronik, radio Aura i 8 głośników, zmieniarka - zapłaciłem 55 tys zł = ponieważ był to samochód sprowadzony na mienie przesiedleńcze i tylko dlatego był wart swojej ceny. Podówczas w Polsce za taki sam model trzeba było zapłacić około 115tys zł.... Sam osobiście raczej już Seata bym nie kupił, no chyba, że na podobnych warunkach. Z drugiej strony jeśli się...
~progeno
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
I tu wielki pozytyw. Cena do jakości bardzo dobra. Silnik VW/Audi, większość środka też. Plastiki, karoseria i inne drobiazki hiszpańskie. Samochód tańszy od niemieckich odpowiedników, a szczerze mówiąc środek ma ładniejszy od VW i Skody. W VW wszystko kanciaste (climatronic, sterowanie szybami), w Skodzie ochydne plastiki i środek psujący wszystko. W Seacie wszystko zaokrąglone, sterowanie szyb i lusterkami fajnie rozmieszczone.
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja mam swoje toledo od nowości. W 2005 kupiliśmy ostatni rocznik 2 generacji (rocznik 2004) za 60 kPLN, teraz ubezpieczyłem je na 24 kPLN. Jest niemal bezawaryjne a mam dopiero 126 tyś przebiegu, wiec jeszcze nim pojeżdżę. Nie wiem jakiej jakości są sprowadzone używki, ale jeśli nie są wyeksploatowane to warto kupić.
~Waldi-ST
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Autko zadbane z rzetelnie potwierdzoną dokumentacją musi kosztować więcej od rynkowych. Ja kupiłem wtedy w średniej cenie rynkowej. Poznałem całą historię auta przez brata, który wypytał osobę, która dopiero zaczynała myśleć o sprzedaży. Gdy informacje potwierdziły wszystkie dokumenty. Kupiłem i nie żałuję.
~Kantare
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Lepszego auta w tej kasie nie da się kupić. Serio.. niby da się kupić bmw e46 w tych pieniądzach ale będzie w bardzo słabym stanie. A tutaj za trzy minimalne krajowe wypłaty dostaje się naprawdę wszystko co auto powinno mieć.
~MarekB9
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Każdy ma powody żeby kupować konkretne modele samochodów dla mnie to: - niskie spalanie - niezawodność - tanie części samochód musi też być dość duży i mi się podobać. Szukałem Octavii dobrze że znalazłem Toledo
~bostan
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
być może, że sam zakup nie należy do najtańszych, ale w eksploatacji to się wyrównuje, małymi nakładami. W zasadzie, co najważniejsze, należy pamiętać o okresowych wymianach oleju, filtrów, klocków hamulcowych.

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~siwas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie wiem po ile teraz \"chodzą\" takie tolki. Mój się spłacił. Zbudował ze mną dom, wożąc materiały budowlane, drzwi, meble etc. Dzwon żony z innym kierowcą i AC spowodowały, że jeszcze zarobiłem.