Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eRKaZet rafcio44108@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność z miejsca kierowcy jest bardzo dobra. Boczne szyby są duże i pozwalają dokładnie obserwować otoczenie samochodu. Moje Toledo to wersja przedliftingowa, dlatego prawe lusterko jest mniejsze od lewego, jednak wszystko doskonale w nim widać. Lewe lusterko posiada panoramiczną część ograniczającą martwe pole. Obydwa lusterka posiadają podgrzewanie, elektryczne sterowanie oraz możliwość składania. Patrząc w nie, można cofnąć \"na...
~Sony
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Co do widoczności, daję ocenkę 3. Do przodu oraz na boki widoczność dobra, jednak na na zakrętach denerwować może to, że z przodu słupki częściowo zasłaniają widoczność (najgorsze sytuacje, zakręt i odrazu pasy)... Natomiast co do tyłu to dość wysoki kuperek przez co cofa się praktycznie na lusterkach w większości przypadków. Kwestia wprawy. Aczkolwiek w dziedzinie widoczności mogłoby być lepiej.
~Zack_5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przednie slupki troche szerokie i trzeba sie przyzwyczaic do nich. Dla pewnosci czasami w miescie trzeba pomachac glowa na boki zeby sie upewnic ze nie zaslaniaja czegos istotnego (np. przechodnia na pasach:) ). Do tylu jest rowniez przecietnie nie jest to tragedia jak opisuja to niektorzy. Jezeli jest sie ostroznym podczas manewrow to nie ma zadnych problemow.
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobra widoczność do przodu i na boki. Do tyłu już trochę mniej, z uwagi na dość wysoki bagażnik, ale można sobie świetnie poradzić używając lusterek wstecznych. Nie zalecam płaskich wycieraczek, przednia szyba ma swoja krzywiznę i wycieraczka od strony pasażera nie dolegała precyzyjnie i nie dość że była głośna to porysowała mi przednia szybę.
~kokokoko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak. - nigdy aż takiej wagi do tego nie przywiązywałem. jest to klasyczny sedan i zawsze będzie gorszy od kombiaków vanów itp. tylna szyba mała. dla mnie nie zrozumiałe prawe lusterko - jest mniejsze od lewego i przednie słupki dosyć grube. miałem kilka sytuacji że na przejściu nie zauważyłem pieszego.
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
No i tu tak średnio, mi to nie przeszkadza bo juz sie przyzwyczaiłem , ale na początku nie umiałem wyczuc tyłu samochodu , kwestia przyzwyczajenia bo to sedan . oprócz tego ok(jak już kupujecie to z czujnikami parkowania , albo podjedzcie do elektromechanika to wam zamonuje ,akurat w sedanach sie przydają)
~Piotrek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność do przodu bardzo dobra. Cofając do tyłu trzeba troche poćwiczyć gdyż bagażnik ogranicza nieco pole widzenia. Ale to nie sprawia problemu gdyż ja cofam na lusterka boczne. A najlepsze jest to mniejsze prawe lusteko zewnętrzne. Nie wiem czmu to miało posłużyć
~guzik_Darek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu jest super. Do tyłu tragedia. Trzeba się przyzwyczaić. Do 3 metrów za autem nic nie widać. Jeszcze w zimie jak trochę przymarznie... Lewe, węższe lusterko nie poprawia sytuacji. Czasami na parkingu trzeba wyjść i sprawdzić co się dzieje za autem.
~Mario
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu jest dobra, z tyłu w tych autach po prostu trzeba czuć auto. Kierowcom niedzielnym bez wyczucia raczej tego auta nie polecam. Nie mam żadnych problemów z cofaniem i parkowaniem tyłem, lecz znam wiele osób, które niestety nie potrafią jeździć.......
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW
~Maciej
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przód bardzo dobrze widoczny , lecz troszeczkę gorzej widać tył samochodu przy cofaniu. Dużo ludzi montuje tam kamery czy czujniki cofania. W sumie wcale im się nie dziwie bo tył jest bynajmniej jak dla mnie ciut za wysoki :(