Lista ocen Skoda 105 I (79)

~Skodziarz
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Dobry porządny samochód,pali nie wiele więcej od malucha,a komfort podróżowania nie do porównania,tu jest ogrzewanie i miejsce.Nie trudno znaleźć 20-kilku letnią Skodę,w stanie blacharskim lepszy od o połowę młodszego malucha.
3,2
~piotrek jaume@wp.pl
Sedan 1.2 120 LS 58KM 43kW
Za te pieniądze jest to bardzo dobra oferta. Lepsze to chyba niż malar, nie rdzewieje jak samochody rodzimej prdukcji, części tanie, a jak ktoś jeszcze umie sobie sam coś w silniku zrobić, to już w ogóle miodzio. Warto wydać trochę więcej i kupić możliwie świeży model, najlepiej z 5-biegową skrzynią. Lubię moją Skodę... Nawet bardzo. Jak kiedyś nie będę miał co z kasą robić, to sobie jakąś 120 kupię i ją odrestauruję. Niech to najlepiej...
2,9
~klr
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
jeżdżę nią od 13 roku życia a już na karku mam 21 :D na niej się uczyłem jeździć, tato jechał nią do ślubu w 83 , zawoziła mnie na wakacje, a teraz do pracy, także sentyment mam do niej wielki :D nawet mojej dziewczynie się podoba :D :D a użytkownikom życzę bezusterkowego użytkowania :D
~Baca Roman
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Ma 29 lat i nadal jeździ. To pojazd z innej epoki ale dzięki moim modyfikacjom daje radę wielu współczesnym
~diper
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
da sie tym wynalazkiem jeszcze pojeździć brakuje tylko troszke żwawości autko raczej dla emerytów gdzie życie płynie wolniej
~WOJTEK Z. z ZABRZA
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
auto duze,wygodne,tanie(za swoja dalem 550zl)troche malodynamiczne i wolne ale jak sie rozkula to... .Pojemne same plusy chociaz pare minusow tez sie znajdzie ale to sa pierdolki
3,6
~rako3@go2.pl
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
jest żle ale mój wrodzony upór i fantazja sprawia że na razie jest to mój wymarzony samochód który co prawda co jakiś czas potrzebuje aby cos przy nim zrobić ale koszty są naprawdę niewielkie np. prawy tylni wachacz 40 pln założenie go 30 pln
3,7
~rako3@go2.pl
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
chodzi mi po łbie wymiana pierścieni lub wsadzenie silnika od fawority wnerwia mnie tez gażnik , chciałbym troche wsadzic w to auto kasy, ale żona się sprzeciwia :-(
~ewa85
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
dobry i tani samochod.polecam jesli nie potrzebujesz predkosci swiatła.a moj jest z rocznika 87 ale nie ma takiego w ramce:-(
~Einstein
Sedan 1.2 120 LS 58KM 43kW
Jeśli któś nie ma za dużo pieniędzy a potrzebuje samochodu, to napewno niech nie kupuje żadnego malucha. 105-tką jeździ się przyjemniej, wygodniej, przestronniej i TANIEJ! Po niedługim czasie, można się naprawdę przywiązać do tego auta.