Lista ocen Skoda 105 I (34) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skodziarz
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Bardzo przyjemnie się prowadzi,niestety z uwagi na nie dociążony przód w zimie trzeba bardzo uważać,albo wsadzić coś ciężkiego do bagażnika.Miałem malucha,to prawie co wyjazd się zakopywałem (zima),a tym,nie wiem co bym musiał zrobić żeby się zakopać,mam letnie gumy,nieważne czy jadę sam czy w 5 osób i tak wyjedzie - nie do zakopania.
~kamykk
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
przy predkosciach 90km/h nie narzekam. troche buja więcej niz w innych samochodach.lubi skakać.dobra manewrowość. Lekko kręcąca się kierownica-mimo braku wspomagania.w miare wysoko zawieszona-można śmialo pokonywać wysokie krawężniki.
~krzyspia(na)adalco.pl
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
dobrze się trzyma drogi, choć spowodu małego ociążenia z przodu trzeba uważać na dwie rzeczy: 1. nagły boczny wiatr, 2. w zimie warto wozić z przodu coś ciężkiego, bo na lodzie może pojechać prosto mimo skręconych kół
~klr
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
układ jezdny jest tragiczny nie oszukujmy się :D na nierównościach poprzecznych buja przodem jak low rider;em :D znajomy wkładał worek ziemniaków albo pustaki do bagażnika :D podobno pomagało :)
~piotrek-kozak z legnicy
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
zawieszenie niezle tlumi nierownosci i dobrze trzyma auto na drodze podczas dynamicznej jazdy.jednak auto jest bardzo podsterowne.to najwieksza wada.warto wozic cos ciezkiego w bagazniku...
~Baca Roman
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Z przodu sprężyny skrócone o 1,5 zwoja i wór cementu w bagażniku, zębatkowa przekładnia. Tył - szeroki rozstaw. Reszta bez zmian. Koła 14" z oponami Uniroyal Rallye 550 - 175/65R14H
~damian 19
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
super skręt lepszy niż w poldku czy nawet w favoritce tylko wadą jest pusty bagażnik z przodu i na lodzi czy śniegu bardzo go nosi ale ja wrzucam worek z piaskiem i jest ekstra
~diper
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
rajdówka to to nie jest ma tendencie to wynoszenia tyłu na zakrętach przy większej prędkości zresztą przud też zależy co jej się uwidzi źle znosi koleiny poprostu do spokojnej jazdy
~Adrian
Sedan 1.2 120 LS 58KM 43kW
Zalekki przod i naped na tyl niewybaczaja bledow na zakretach w zimie. Za to zawieszenie ma bardzo komfortowe, wprost idealne na nasze dziorawe drogi.
~WOJTEK Z. z ZABRZA
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
doskonale bo zrobilem niedawno remont tylnego zawieszenia i blachary pod autem (tylne wachacze wisialy tylko na sprerzynach a i tak jezdzila *nie do zdarcia*)