Lista ocen Skoda 105 II (78) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysztofkowal@gazeta.pl
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
ja za swoja skode w styczni 2005 dalem 950 pln (miala juz instalacje gazowa) wiec cena zakupu jest poprostu smieszna a ceny czesci sa tansze niz ich wymiana u mechanika, ogolnie jak na konstrukcje sprzed lat to jest bdb, mozna sie czasami na nia powkurzac ale jak sie o nia zadba to bedzie bardzo dobrze sluzyc, polecam zwlaszcza jako piewrszy samochod poczatkujacym kierowcom.
~Remik
Sedan 1.0 105 S,L 44KM 32kW
da mnie bomba za 500 zl + 150 zl za remont kapitalny silnika jezdzic 2 lata bez awarii po 30-50 km dziennie to super a komfortem z maluchem nie ma porownania komfort wygoda za grosze. teraz rozstaje sie z moja skodzinka z bolem serca za droga sie robi w utrzymaniu mam nadzieje ze nastempne auto bedzie tak samo dobrze mi sluzylo jak moja skodzinka
~prism@interia.pl
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Za tą cenę i przy cenach części zamiennych trudno znaleźć lepszy samochód. Ktoś tu wcześniej napisał, że nie jest to samochód dla osób, które nie interesują się budową samochodów; miał rację. Czasem wyczulone ucho i oko pozwalają na czas wykryć szykującą się poważną awarię:)
~Driver
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Mam 19 latek i 184 cm wzrostu i mi jest w Skoedzie 105 wygodnie.Kiedy jedziemy w 4-ke (dwie dziewczyny i dwoch chlopakow) np. do Niemiec nasza srednia predkosc na autostradzie to 90-110 km/h.Pozdrawiam posiadaczy Skód 105 i innych.
~bastus@pf.pl
Sedan 1.2 120 GLS 58KM 43kW
jakość średnia [ze względu choćby na wiek] cena b. dobra np. w porównaniu z wehikułami które przytoczyłem wyżej. Zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się w kategorii samochodów bloku socjalistycznego.
~Ravensnest
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Idealne pierwsze auto! Można kupić dosłownie za grosze egzemplarze w dobrym stanie a naprawdę warto! Wykonanie po za drobnymi szczegółami pozytywne i zadowalające za taką cenę!
~aquasonic
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Za takie pieniądze naprawdę WARTO! P.S. Fajnie jest zobaczyć minę dresów jak się ich zostawi w nowiutkim Golfie IV na światłch :) PRzyspieszenie to ma EXTRA!!!!!
~kropi@tlen.pl
Sedan 1.2 120 GLS 58KM 43kW
Trudno ocenić, w tej chwili to praktycznie cena za kilogram złomu, dla amatora zabytków może być to wdzięczny obiekt pasji motoryzacyjnej. Jako auto użytkowe - NIE!
~damiann11@wp.pl
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
no gdyby nie ten wadliwy układ chłodzenia to samochód jest wart swojej ceny, dużo lepszy od malucha a części w tej samej cenie (albo nawet tańsze) i przede wszystkim wygodniejszy
~Gienek
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry - auto niedrogie, a dające w zamian niepowtarzalne doznania z jazdy, tak akustyczne, jak i "kierownicze".