Lista ocen Skoda Citigo (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jeśli chodzi o przestrzeń z przodu nie można mieć do Citigo pretensji. Miejsca jest dużo, kierowcy łatwo jest znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą, a pasażer obok nie będzie z pewnością narzekał na brak miejsca na nogi. Jednak z tyłu nie jest już tak różowo. Przy moim wygodnym ustawieniu fotela kierowcy, pasażer z tyłu może mieć już małe problemy z wygodnym usadowieniem się. No chyba że ktoś jest skromnej postury. Podobnie sytuacja ma się...
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Z przodu rewelacja dla mnie lepiej niż w większych autach gdyż nie jest człowiek tak obudowany plastykiem. Mam 184 wzrostu i ułomkiem nie jestem jak dla mnie super. Mama jest drobną kobietą o wzroście 153 i z pozycji jest też zadowolona. Zdecydowanie brakuje regulacji pionowej kierownicy. Przedni fotel pasażera dodatkowo wyposażyłem w regulację i dzięki temu tam też każdy sie dopasuje(w salonie na zwykłym fotelu było mi tak sobie). Co do tyłu...
~Kamil
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
W samochodzie tej klasy ilość miejsca zasługuje na 5 gwiazdek o czym z resztą wspominałem wcześniej. Deska rozdzielcza i konsola środkowa nie są mocno zabudowane więc pozostawiają dużo przestrzeni. Na tylnej kanapie jak na samochód tej klasy miejsca jest nawet sporo. Dwie drobne osoby będą tam wygodnie podróżować nawet na dłuższych trasach.
~arese4
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jak na tak mały samochód - świetnie. Poczucie przestrzeni z przodu jak w samochodzie znacznie większym. Z tyłu też dużo miejsca jak na malucha. Plus za to, że auto jest homologowane na 4 osoby - nie udaje czegoś, czym nie jest. Bagażnik krotki, ale głęboki i foremny - na zakupy wystarczy, ale po meble do Ikei nie pojechałbym.
~husky
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Uważam że jak na auto segmentu A+ (bo tak jest pozycjonowane) konstruktorom udało się wyczarować tyle miejsca co w B klasie 250 litrów bagażnika i dużo przestrzeni. Ważne dla kierowców wysokich (mam 194 cm) do tego samochodu się mieścimy - fotel kierowcy jak się odsunie do końca to dla mnie jest to nawet za daleko ! Super !
~Citi
Hatchback 5d Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Samochód mały z zewnątrz, a przestronny w środku. Bez problemu z przodu pomieści osoby o wzroście ok.2m . Z tyłu już gorzej ale i tak nie jest źle. Producent nie udaje ,że pomieści 5 osób ,pomimo iż mamy wrażenie sporej szerokości auta, dlatego nikt nikomu nie wadzi.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jestem wysoki i nie mam problemu z miejscem za kierownicą. Nie jest to jednak auto rodzinne, gdy ustawię wygodnie fotel kierowcy, za mną miejsca już brak. Auto do jazdy miejskiej dla 2 osób , ewentualnie krótkie wyjazdy poza miasto. Nie jest to auto rodzinne na pewno.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ilość miejsca dla kierowcy i pasażera jak na tą klasę auta jest ogromna. Swobodnie siedzą znajomi ok. 2m wzrostu. Z tyłu też nie jest najgorzej, nie trzeba przesuwać foteli, żeby dorośli się z tyłu zmieścili. Citigo to gigant wśród konkurencji.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Na zewnątrz może się wydawać,że miejsca jest za mało,ale to tylko złudzenie.W środku z przodu jest miejsca wystarczająco dla nawet kogoś o większych gabarytach.Z tyłu jest trochę gorzej,ale ogólnie mieszczą się cztery dorosłe osoby.
~ewa