Lista ocen Skoda Citigo (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomex1981
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Za podstawowy model ceny są ok, moim zdaniem nie warto dopłacać za lakiery, drzwi i lepsze wersje, wyposażenia, bo auto lepsze nie będzie a cena będzie wysoka i nie warta tego modelu. Ja osobiście wybrałbym jednak auto segmentu B, nie oszukujmy się ten segment jest produkowany po kosztach i nigdy nie będzie tak dopracowany jak auta klasy wyżej. To udane auto ale posiada za dużo niedociągnięć i kiepski serwis.
~husky
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Za 37,500 nowy samochód całkiem przestronny, z pełną elektryką, klimą, radiem, ESP/ASR, ciemnymi szybami i metalikiem to jak na ceny samochodów nowych propozycja bardzo dobra. Zapłaciłem gotówką ze sprzedaży poprzedniego auta, bo niestety muszę stwierdzić że oferty kredytowe są beznadziejne a kredyty potwornie drogie (RRSO rzędu 18-30 % rocznie: jak na kreche samochodową za drogo !!!)
~djdejvidczenko
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Brak tutaj zbędnej elektryki, tu jest wszystko co potrzebne człowiekowi do szczęścia. To fakt, że za 30 tysięcy (tyle kosztuje Citigo w salonie) można kupić np. Porsche Cayenne używane, lecz życzę powodzenia w jego utrzymaniu. Samo paliwo to koszt kilku tysięcy miesięcznie, a nie daj Boże coś sie tam zepsuje. A tutaj? Tylko jeździć bez końca :)
~M
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Stosunek jakości do ceny jest dobry. Za podstawową wersję Citigo płacimy 28990 PLN, więc nie jest to wiele jak za parę drzwi i niezależność od MPK. Kolejne wersje są oczywiście już droższe jednak za rozsądnie wyposażone auto z klimatyzacją i niezbędną elektroniką zapłacimy na pewno poniżej 40 tys. co wydaje się być rozsądną propozycją.
~arese4
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
No tu jest tak sobie. Ja kupiłem auto z salonu z rabatem wyprzedaży rocznika wyposażone tak, jak chciałem i jestem zadowolony. Ale gdyby skorzystać z konfiguratora, rozsądnie go doposażyć, to okazuje się, że za mały samochód z widoczną blachą w kabinie i w bagażniku trzeba zapłacić ok. 40 tys. Trochę za dużo.
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Uwaga Przeczytaj.... Jak czytasz moją opinie Możesz pomyśleć że jestem stronniczy... do tej pory byłem zwolennikiem opla i fiata, miałem auta nowe i używane nie starsze niż 4 lata. Ale ta skoda mnie naprawdę zachwyciła.Jeżeli citigo będzie dostępna z silnikiem o dużej mocy na pewno sobie taką kupię
~Kamil
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Bez wahania polecam. Jeśli ktoś z miejsca twierdzi, że citigo jest za mała ale np już fabia jest w porządku to polecam usiąść a wręcz przejechać się najmniejszą skodą. Ja też kiedyś uznawałem tylko duże samochody. Citigo sprawiła, że zdanie zmieniłem.
~Dawid
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Auto kupi?em w 2013 z wyprzeda?y racznika, zap?aci?em 32ty? z?, za 5drzwiowe auto z klim?, radiem, ESC, centralnym zamkiem, elektrycznymi szybami oraz poduszkami przednimi i bocznymi. Uwa?am ?e to doskona?a cena.
~ewa
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Miało być tanio na wyjściu i jest. Co innego później. Tej klasy auto moim zdaniem nie musi mieć kompa pokładowego ale przydałyby się np oświetlenie bagażnika czy podnoszenie tylnej półki razem z klapą.