Lista ocen Skoda Citigo (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomex1981
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Dobre sprężyste zawieszenie, wszystko jest pod ręką, deska rozdzielcza może nie jest najbardziej finezyjna, ale za to bardzo funkcjonalna i nic człowiekowi nie przeszkadza. Wszystko jest na swoim miejscu, tam gdzie powinno, bardzo szybko można nauczyć się auta przesiadając się z innej marki. Radio bardzo przyzwoite, nawet para głośników daje radę, gdyby było ich więcej to byłoby rewelacyjnie. Dość nieczytelny obrotomierz i wskaźnik zużycia...
~M
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Tutaj nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Widoczność zarówno w przód jak i w tył jest bardzo dobra. Dzięki dużej i daleko posuniętej przedniej szybie widzimy wszystko co należy, niezbyt grube słupki A również pomagają. Natomiast widoczność w tył jest jak najbardziej ok. Mała co prawda szybka jest w sam raz dopasowana do wielkości autka i jej rozmiar nie jest żadną wadą.
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Nieźle. Ciut grube słupki ale da się przeżyć. Niestety na szerokość auta trzeba uważać przy parkowaniu. Nadkola bardzo wystają na boki. Jeśli założy się tylne chlapacze to tym bardziej. ogólnie parkowanie tym autem nie sprawia wiele trudności.
~Kamil
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Widoczność bez zastrzeżeń. Szyby spore więc wszystko fajnie widać. Samochodem dobrze się parkuje. Czujniki parkowania uzupełniają wszystkie braki widoczności, które według mnie są znikome.
~ewa
~Slawomirus44
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jak dla mnie super. Jechałem kilkakrotnie trasy po 5 godzin (400 km) bez zatrzymania. Fotele fajne (lotnicze) w kabinie jest cicho. Wszystkie przyciski są intuicyjne.
~Rtm
Hatchback 3d Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Największa szyba, z jaką miałem do czynienia w samochodach do klasy B. Widoczność jest idealna - dokładnie taka a nawet nadto, jaką potrzebuje się do miasta.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Widoczność bardzo dobra.Bardzo dobrze się daje manewrować w miejskiej dżungli.Można zaparkować tam,gdzie inni mogą o tym tylko pomarzyć.
~arese4
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Widoczność dobra, trochę grube słupki A, ale teraz we wszystkich autach są takie, do tyłu widać dobrze, nadwozie jest kwadratowe, więc można parkować na styk.
~irek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Bardzo dobra widoczność w każdym kierunku, widoczność do tyłu na tyle dobra, że można sobie poradzić bez czujników parkowania.