Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (127) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomal@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
kierowca ma sporo miejsca nawet wysoki kierowca nie powinien narzekać na brak miejsca, troszke przeszkadza plastikowa konsola, po prostu przy dłyuższej jeździe zaczyna uwierac w kolano!, pasażer obok kierowcy ma sporo miejsca, nawet przy fotelu dosyc mocno przesuniętym do przodu, pasażerowie jadacy na tylnej kanapie których wiozłem nie narzekali na brak miejsca na nogi (wyprofilowanie w tylnej części foteli przednich daje dodatkowe cm na...
~WilqRS
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z przodu po odsunięciu fotela do tyłu zyskujemy jak na wielkośc tego autka całkiem przystępne miejsce. Z tyłu jest ciężko, mamy do wyboru odsunięcie przedniego fotela by zyskać bezpieczną w prowadzeniu pozycję za kierownicą i ucisk nóg z tyłu naszym pasażerą albo przyklejenie się do kierownicy by Ci z tyłu mogli sie jakoś poruszyć.
~2241916
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na auto tej wielkości - przeciętnie. O ile miejsca przednie pozwalają na dość wygodne podróżowanie, to tylne winny służyć jedynie do przewożenia osób na max. 200km. Minusem jest mały stosunkowo bagażnik, ale ten problem przyćmiewa fantastyczna pojemność powstająca po złożeniu kanapy - można przewieźć nadspodziewanie dużo!
~Michael1989
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z przodu pasażer i kierowca będą podróżować w dość komfortowych warunkach. Gorzej natomiast jest na tylnej kanapie gdzie przy dość wysokim kierowcy lub osobie na przednim prawym fotelu w miarę wygodnie zasiądą jedynie małe dzieci. Ale w końcu to małe auto miejskie a nie duża limuzyna.
~robert-GLIWICE
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jak na auto segmentu B to sporo ja przy wzroscie 190cm za kierowca miejsca dosyc minus to linia dachu scieta i przy takim wzroscie mam glowe przy suficie jak sie wyprostuje,kanape mogli wykonac plaska , ciensza i dzielona na trzy czesci i rozkladajaca sie na rowno z podlozem bagaznika byloby super.
~mrcn
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Tutaj jest strasznie! Ciasnota, jednym słowem, szczególnie z tyłu. Moja żona jest niskiego wzrostu, ma 155 cm wzrostu a bardzo narzekała że na miejsce na tylnej kanapie, ja siedziałem z przodu po stronie pasażera. Podróż tą fabią jest bardzo męcząca!
~Mateusz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Przestrzeń średnia.Z przodu było by dobrze gdyby nie deska rozdzielcza,w którą uderza sie kolanem .Pozycja za kierownicą męcząca.Ciężko wyregulować jeśli mamy nawet regulację fotela i kierownicy.Tył ,mało miejsca na nogi ale się mieszczą.
~Łyha
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Auto dla rodziców z małym dzieckiem na foteliku z tyłu. Komfortowo jeżeli można mowic o komforcie w tej klasie, podróżuje się tylko we dwie dorosłe osoby. Po przesunięciu przednich foteli do wygodnej pozycji z tylu już robi się ciasno. Ocena 3.
~stasiek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie jest to limuzyna, więc nie można tutaj mówić o gigantycznych przestrzeniach. Kierowca i pasażer mają dużo miejsca, natomiast tylna kanapa jest tylko dla dwóch osób lub trójki dzieci (bez fotelików). Troje dorosłych nie będzie siedziało wygodnie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~paweł W
Hatchback 1.4 60KM 44kW
mam 180 cm wzrostu i z przodu dla mnie wygodnie jest, z tyłu nie jest za super ale jak na ten segmetn to jest dobrze. jechałem nowym clio z tyłu a tam to masakryczne ciasno. seat miał ciaśniej również niż skoda. ogólnie ok ale mogłoby być lepiej.
Skoda Fabia I Hatchback