Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (126) - Widoczność

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 60KM 44kW
nie mam zastrzeżeń choć do tyłu cofam na lusterkach i możo to dlatego. Jeżeli chodzi o widoczność podczas opadów deszczu to wtedy dopiero zaczyna się jazda. W lusterkach nie widać absolutnie nic (ale to kompletnie nic) każdy manewr na czuja bo krople deszczu wręcz przytwierdzają się do lusterka. Podczas szybkiej jazdy ok 120 km/h dodatkowo woda opływająca maskę wpływa na szkło lusterka - jeżeli skoda do tej pory tego nie poprawiła to duży minus
~WilqRS
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Widoczność słaba, szerokie słupki przednie odbierają nam całkiem wiele widoczności, przednia szyba styka sie z dachem niemal że w punkcie widzenia osób powyżej 180cm wzrostu. Na skrzyzowaniu trzeba sie wychylić by zobaczyć czy już mamy zielone światło. Tylnia szyba bez zarzutów. Boczne słupki tylko troszke przeszkadzają ale w innych samochodach bywa naprawde gorzej.
~stasiek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Przeciętnie - widok do tyłu mógłby być lepszy (szyba i tylne słupki uniemożliwiają manewry bez spoglądania w lusterka boczne). Lusterka boczne: lewe - bardzo dobre, asferyczne; prawe - zbyt małe (kiedyś była moda, żeby w VW montować mniejsze lusterka z prawej strony - moim zdanie błąd).
~Michael1989
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z przodu dość szerokie słupki niestety skutecznie ograniczają widoczność (przez to o mało nie potrąciłem kiedyś pieszego) z tyłu też bez rewelacji i oczywiście to nieszczęsne mniejsze prawe lusterko. Ogólnie rzecz biorąc przeciętnie...
~tomal@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
niestety tu przez grube słupki przednie i tylnie nie jest rewelacyjnie, jezeli chodzi o widoczność na wprost to nic nie mozna zarzucić ale cofając często wspomagac sie trzeba lusterkami (kto wymyslił takie małe prawe lusterko zewnętrzne!!??)
~Michał M.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Przy tak niedużym samochodzie mogłoby być chyba lepiej. Pomniejszone prawe lusterko niby nie utrudnia zbytnio życia, ale to chyba nienajlepszy pomysł (nie wiem czemu tak wymyślili). Do tyłu przeciętnie - do przodu w porządku.
~MP
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Znów nie mogę dać maksa. Przednie słupki, jak to zwykle w skodach bywa, przeszkadzają zauważyć coś lub kogoś, zwłaszcza z prawej strony. Raz miałem przez to drobną stłuczkę, a innym razem ledwo zauważyłem pieszego przy skręcie.
~Krzychu_W
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Widoczność rewelacyjna. Tylna szyba dość duża i widać przez nią bardzo dobrze. Jedyny minus za małe prawe lusterko. Ale idzie się przyzwyczaić.
~Jac71
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Te przednie słupki to prawdziwa tragedia. Rozumiem, że bezbieczeństwo bierne jest ważne ale ważniejsze chyba jest, żeby do wypadku wogóle nie doszło.
~alan
Hatchback 1.4 60KM 44kW
słupki przednie szerokie po zamontowaniu owiewek prawie nic nie widac patrząc na pobocze trzeba mocno uważac na pieszych widocznosc do tylu tez ograniczona
Skoda Fabia I Hatchback