Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Kombi

Kaspi samochód słóżbowy, 19 lat temu
Silnik 1.4 TDI 75KM 55kW
Rok produkcji 2004
Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Samochód pomimo kilku mankamentów całkiem fajny, jazda nie meczy, zużycie paliwa za duże ale... do przyjęcia, wersja kombi dość pakowna. Samochód bardziej rodzinny niż ........ do spokojnej jazdy, ale pozwalajacy bezpiecznie wyprzedzic kiedy zachodzi potrzeba
Jak na małego diesla dobrzez sie zbiera powyżej 2000obr/min. Ale zużycie paliwa dużo wieksze niż podaje producent miasto 6,8-7,2 trasa spokojna 4,7-5,0 strasa na ostro ok 7l. Cichy silnik do ok 2600obr/min dalej zaczyna przeskadzać
dość krótkie skoki lewarka, precyzyjna, cicha ale przy spokojnej jeździe po wrzuceniu 2 biegu słabo sie zbiera ( żle dobrane przełożeni wg mnie )
Uważam że rewelacja na nasze drogi wystarczająco twarde na zakrętach i wystarczająco miękkie na dołkach
kombi wystarczająco do proweadzenia manewrów przy użyciu lusterk bocznych, przednie słupki dość grube ale nie zasłaniają zbyt mocno pola widzenia
jakoś mnie nie nie zachwyca, z kilku schowków można kożystać w zasadzie tylko z dwóch, ale regulacja kierownicy i fotela bardzo fajnie
dość powoli się nagrzewa w zimie,
mam 186 cm wzrostu i mam sporo miejsca również nad głową, wersja kombi daje dość duży wygodny bagażnik, posażerowie z tyłu nie skarżą sie pod warunkiem że jest ich dwie osoby przy trzych już jest niewydnie
do 100-120 km/h możę być powyżej słychac silnik i szum powietrza a także odgłos opon
Jak na diesla spodziewałem się lepszej, przynajmniej takiej jak podają katalogi a tu wychodzi o ok 50% wiecej
W tej cenie na runku jest w czym wybierać
samochód ma pól roku i 45 tyś km jak do tej pory nic
samochód ma pól roku i 45 tyś km jak do tej pory nic