Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam Ż
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak przesiadłem się z niby zawodnych francuzów (R19 i ost Peugeot 306) złapałem się za głowę. Nie działał centralny (wypięła się kostka), nie działał automatyka szyby kierowcy (preparat do styków pomógł), dmuchawa straciła 1-szy a potem kolejne biegi (100 zl za oryginalny opornik dmuchawy), przestała działać klima (chyba 120zl za czujnik temp parownika- trudny dostęp w górnej części deski), spryskiwacz tylej szyby (15 min pod maską, rozłączony...
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód dla cierpliwych i wyrozumiałych. Skrzypiące plastiki, piszczący nawiew, szybko śniedziejące kable (w tym od anteny) i psująca się w losowych momentach elektryka to standard. Na szczęście tani w naprawie..
~bq
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jedyna usterka którą pamiętam to jeszcze na gwarancji zacięła się klapa bagażnika. Serwis od ręki wyregulował. Raz dolewałem Borygo bo zimą po odpaleniu włączał się alarm, że ma za mało
~Użytkownik Służbowego TDI
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Tak sobie. Wóz ma ponad 100 tys km i zepsuło się już dużo rzeczy. Przednie zawieszenie rozsypuje się regularnie, podobnie jak zamki, mechanizmy, podzespoły elektryczne. Kompetentny serwis in plus.
~groszek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Na początku często ( do 2 razy na rok)przepalały się żarówki, obecnie światła włączam po uruchomieniu silnika i wyłączam przed zatrzymaniem silnika (wymiana żarówek raz na dwa lata)
~Cinek200100
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Skrzypienie przedniego zawieszenia - "mistrzowie" z ASO nie mogą tego zdiagnozować. Wymienili mi już łączniki stabilizatora, łożyska na Macpersonach, dale jest to samo :(
~MaGgelan
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Po roku wyczerpala sie bateryjka w pilocie centralnego zamka. (nie wiem jaka ma zywotnosc ale wydaje mi sie ze rok to malo). Poza tym zadnych zastrzezen do drobiazgow.
~Grzegorz z Krakowa
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Pomimo że zrobiłem ponad 100 tyś km to auto nigdy mnie nie zawiodło, wiadomo nie ma czegoś na nic: co 15 tyś wymiana oleju z kompletem filtrów.
~Miszka, indicium@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Roleta już OK, podsufitka odzywa się z rzadka. Wymiana obu żarówek mijania (mróz) - wcale nie taka trudna (5 minut na jedną stronę - po ciemku!)

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mefisto.diabel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Drobiazgi wychodzą w każdym aucie. W Skodzie pomaga stan naszych dróg. Zawieszenie na razie jest największą bolączką.
Skoda Fabia I Kombi