Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 (30) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Fabia drugiej generacji jest zdecydowanie bardziej przemyślana. W jedynce sporo mankamentów. Podstawka na kubek zdecydowanie za daleko (między oparciami foteli). Pokrętła nawiewu za nisko, schowek za mały, gniazdko 12V w mało wygodnym miejscu (szczególnie jak ktoś ładuje nawigację podczas jazdy..). Brak miejsca z antypoślizgowym materiałem na przechowywanie telefonu i mnóstwo innych, podobnych. Z tyłu udogodnień brak. Bagażnik spory.
~Adam Ż
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Wszystko czytelne i pod ręka. Podświetlenie nie męczy wzroku po delikatnej korekcie intensywności podświetlenia. Duża lampa z przodu i dwie mniejsze z tyłu pomagają odszukać w nocy rzeczy pozostawione w jednym z 6 schowków z przodu. Jako ciekawostka wyczytałem ost że podświetlenie deski oparte jest na diodach wiec nie powinien również razić brak jednego z podświetleń.
~kb
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
wszystko jest na swoim miejscu, wnętrze na pierwszy rzut oka robi wrazenie ubogiego ale niczego tam nie brakuje. Zaskoczyła mnie duża ilość programów pracy wycieraczek w tej klasie aut to nie jest chyba standardem a bardzo pomaga kierowcy. Osobiście posiadam Tempomat i polecam go dla kierowców z silnikiem Diesla - długie trasy z tą samą prądkością stają sie mniej męczące
~Pepe
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Przöd spoko. Z tylu max. 2-dorosle osoby, albo 3-je dzieci. Nie pakujcie wiecej bo bedzie narzekanie.Ale to auto jest klasy Polo. 4.25 dlugosci. Nie oczekujcie cudöw. Malo miejsca na napoje. I ta zapalniczka. Navi podlaczyc tzn. 1 m. Kabla przez kabine. W FSO 125 bylo lepiej.
~MaGgelan
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Podstawki na napoje w klapie schowka sa zbyt plytkie, pelna puszka z napojem wypada przy hamowaniu tudziez skrecaniu. Miejsce na drobiazku kolo drazka zmiany biegow jest okragle i przez to wypadaja z niego ciezsze przedmioty.
~IREK_K
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Oprzyrządowanie jest proste w obsłudze, wszystko pod ręką. Duży bagażnik w kombi 425 l, o regularnych kształtach, niepraktyczne zamykanie bagażnika: rączka -pasek
~Użytkownik Służbowego TDI
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo niewygodne fotele. Środek za miękki, natomiast twarde boczki pseudo wyprofilowanego oparcia wbijają się w barki. NAJWIĘKSZY MINUS FABII.
~Y
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Tak jak byc powinno wszystko pod reka a ja nie pod reka elektryka pomoze. Swietnie zaprojetowana deska rozdzielcza
~Grzegorz z Krakowa
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na auto 16 letnie to nie najgorzej, brak tylko większej ilości schowków np pod siedzeniami.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Big Mike
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Ergonomia no cuz kanciate to i tyle. ;-). Ale jak pokazuje spalanie chyba nie jest najgorzej.
Skoda Fabia I Kombi