Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Poszukując samochodu byłem nastawiony na kupno Focusa combi, jednak za te same pieniądze Fabia była o 2 lata młodsza. Teraz, po 3 latach użytkowania wiem, że to był dobry wybór. Mam znajomego z Focusem, komfort jazdy podobny, a spalanie zdecydowanie na korzyść Fabii. Poza tym trafiłem egzemplarz z bogatym wyposażeniem (m.in. ABS, komputer, podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka, podgrzewane siedzenia). Za te pieniądze to bardzo dobre...
~kb
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Fabia Combi 1,9 SDI Choice(poduszka, wspomaganie, centralny, el. szyby, regulacja wysokości fotela, regulacja położenia kierownicy) + Klima półautomatyczna, komputer pokładowy, ABS, poduszka pasażera, Tempomat Nie znam drugiego auta za taka cenę: z takim wyposażeniem, z oszczędnym silnikiem Diesla i z takim bagażnikiem (Combi) Polecam
~Y
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto nie jest tanie (moja kosztowala 85000) ale za to jest skora xenon 4 jasie esp asr i inne wynalazki. O ile nie bedzie sie psulo nie zmieniam na nic innego. Jest male oszczedne ale da sie poszalec. Dla amatorow naprawde ostrych wrazen podecam emki lub amg ale nawet dla kasiastych jazda tym autem na codzien to nie lada koszty.
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Kupno Fabii to szczyt ekonomicznego podejścia do samochodu. Tanie wozidełko dla osób, które nie potrzebują \"skóry, navi i podgrzewanych siedzeń\", za to cenią sobie ekonomiczność jazdy i serwisowania.
~IREK_K
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Ogólnie jakość jest dobra, lecz cena stanowczo za wysoka. Jak się porowna tę samą wersje wyposażenia z najsłabszym silnikiem, to wyjdzie że sam silnik 1.9TDI kosztuje więcej niż reszta samochodu. Dlaczego ?.
~Big Mike
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Nowa - hmm nie wiem czy zapłaciłbym za fabię z moim wyposażeniem ok 70 tys zł. Ale używane egzemplarze uważam żesą w pełni warte swojej ceny
~mefisto.diabel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Za te pieniądze ciężko znaleźć takie auto. Idealne dla rodziny max 2+2. W kombi wielki bagażnik. Całość psują trzeszczące plastiki.
~Miszka, indicium@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Patrz wyżej. Ja się nie wahałem, chociaż rozumiem tych którzy za te pieniądze wolą coś bardziej reprezentacyjnego.
~Grzegorz z Krakowa
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak nie oczekujesz za dużo tylko dojazdy do pracy na zakupy i okazjonalnie na wypady poza miasto to może być.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Prezes
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Cena do jakości...myślę, że jeśli chodzi o Skodę to można sobie pozwolic na wydatek ;)
Skoda Fabia I Kombi