Lista ocen Skoda Fabia I (27)

~sebastian
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Zaznaczam idealnie nie dlatego, że auto jest idealne tylko dlatego, że idealnie sprawdza się w roli do jakiej zostało wyprodukowane. Samochód rewelacyjny pod względem spalania - myślę, że jest to jeden z najlepszych i najmniej paliwożernych silników diesla. Średnie spalnaie na poziomie 4,5 lita!!! Fakt , że nie jeździłem w miescie tylko jak już trasa mieszana, ale tak czy innaczej wynik świetny. Auto pojemne, duzy bagażnik, nie jest...
~m_jey@tlen.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Autko doskonałe na miejskie warunki i krótkie trasy. Niezwykle ekonomiczne, przy tym nic nie tracące na dynamice. Proste, niezawodne. Lekkie w prowadzeniu. Łatwo zachować czystość (bez zbędnych \"zdobień\") deski rozdzielczej. Niestety jego główny minus - to mało komfortowe fotele. Przy siedzeniu powyżej 2h nie znam nikogo kto by nie wysiadł i nie odczuwał lekkiego dyskomfortu w plecach. Poza tym szczegółem, autko praktycznie świetne
3,7
~lukasz
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Gdybym mieszkał w Polsce na bank kupiłbym inne auto. Ale w Norwegii jest zupełnie inny rynek no i tak wyszło... Ogólnie to jak już ktoś koniecznie chce to auto to raczej 1.9 niż 1.4 w polskich realiach. Oceniam dość rygorystycznie z pryzmatu aut z innych klas ale to w sumie udane auto. Można na nim polegać. No i OGROMNY bagażnik jak na tą klasę auta.
~Peeter
Sedan 1.4 TDI 75KM 55kW
Doskonałe auto dla tych co sporo jeżdżą, w lato robię około 1000 km na baku. Spisuje się jak dotąd świetnie. Z czystym sumieniem polecam tym, którzy jeżdżą gdzieś dalej niż do kościoła 2km. Jeśli ktoś nie ma pojęcia jak użytkować diesle to będzie narzekać, spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami co mnie bardzo zdziwiło, no ale jeśli ktoś kupuje diesla żeby w zimę na zimnym silniku wciskać gaz do dechy i zajechać do sklepu 500m dalej to...
~Pierrro
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Małe auto ale super pakowne. W porównaniu do Toyoty corolli combi, skoda to super ekonomiczny wóz do bezpiecznego przemieszczania się. Toyota to ospały muł z mniejszym bagażnikiem i połowę droższa.
3,8
~DS
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto bez fajerwerków. Typowy muł roboczy. Nie jest piękny ale robi swoje. W wersji 1,4 TDI auto raczej dla ludzi lubiących jeździć spokojnie. Pozwala na sprawne przyspieszanie do 100-120 km/h. Wystarcza to do bezstresowego wyprzedania pojazdów jadących z prędkością 100 km/h.
~Kaspi samochód słóżbowy
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Samochód pomimo kilku mankamentów całkiem fajny, jazda nie meczy, zużycie paliwa za duże ale... do przyjęcia, wersja kombi dość pakowna. Samochód bardziej rodzinny niż ........ do spokojnej jazdy, ale pozwalajacy bezpiecznie wyprzedzic kiedy zachodzi potrzeba
~CZU
Sedan 1.4 TDI 75KM 55kW
Kultura pracy b.niska (3 cylindry). Przy obrotach powyżej 3000 robi się głośno. Elastyczność jak na silnik 1.4 rewelacyjna ,szczególnie na 4 i 5 biegu. (Silnik)
~AllmanBB
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
auto małe, szybkie (1 pasażer, autostrada - 190km/h), zrywne i oszczędne. Trochę mało miejsca ale dla 2 osób wystarczająco. Wygodne, dobrze się je prowadzi
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
4,1
~pomi@onet.eu
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
za tą cenę bardzo przyzwoite auto. z silnikiem 1.4 tdi nie nadaje się do wyścigów ale stanowi solidne narzędzie do bezstresowego przemieszczania się z miejsca A do B.