Lista ocen Skoda Fabia I (12)

~Bartek1987
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Opisuje Skodę Fabię 1.4 TDI jako osoba użytkująca wspomniany pojazd służbowo. Generalnie autu nie można nic znaczącego zarzucić, spełnia swojej zadanie w 100%, jest dość wygodny, ekonomiczny, nawet zrywny, ale prywatnie nie kupiłbym go, ponieważ jest koszmarnie, depresyjnie nudny. Nie ma w tym aucie ani jednego elementu, ani jednego miejsca, które mogłoby się podobać. Wszystko jest czarne, kwadratowe, proste do bólu. Niby nie ma wad, ale też...
~stodal
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko godne polecenia dla nie wymagających klientów, szukających oszczędnego, nie zawodnego i taniego w eksploatacji auta i poprawnie wykonanego. Niestety decydując się na silnik 1.4 TDI trzeba liczyć się z kiepską kulturą pracy, hałasem ale za to mamy niskie spalanie i tańsze OC w porównaniu do 1.9 czy 1.6 TDI.
~zbyhoo.w@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
To moja druga służbowa fabia 1,4 TDI 80KM, poprzednim hatchbackiem zrobiłem 45 tys km, teraz kombi 82 tys km od nowości. Idealne auto na służbowe - jeździć, jeździć, jeździć... NIe nadaje sie dla kowalskiego bo drogie w serwisie i duzo traci na wartości. A już na pewno nie jest warte takich pieniędzy jako nowe. Za to może jeździć o kropelce i przyjemnie się prowadzi
3,7
~Tomek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Jest to typowe auto użytkowe, bardzo dobrze sprawdza się w firmie, w której trzeba coś przewozić na większe dystanse. Koszt utrzymania bardzo niski. Komfort jazdy jednak pozostawia wiele do życzenia.
~Pioter
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Super autko dla ludzi spokojnych, aczkolwiek lubiących czasem docisnąć pedał gazu :) Ekonomiczne, Zwinne, dje radę w mieście jak i na dłuższych trasach. Jak najbardziej godne polecenia
~kk
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Fajne, małe auto do miasta i czasem na trasy, spory jak na tę klasę bagażnik, przyjemnie się prowadzi, no i ta cena... Jak komuś nie wadzi brak \"prestiżu\" i szuka auta do codziennej jazdy (robię ok 6000-7000 miesięcznie) i nie potrzebuje do szczęścia zawrotnych prędkości i przyśpieszeń to polecam.
~Bolo
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Głośny silnik. Powyżej 120kmh nie da się wytrzymać. Trochę za mała moc dla czterech osób z bagażami. (Silnik)
~Bolek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Skrzynia ok, ale sprzegło mi się wyciera. Raczej to jest moja wina, ale jednak... (Skrzynia biegów)
~bbbo
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Trochę za mały bagażnik. Wózek mieści się tylko na skos, więc więcej bagaży ciężko włożyć mimo, że to kombi. (Ergonomia)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~xxx
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
wszystko proste, na miejscu i tam, gdzie być powinno (Ergonomia)