Skoda Fabia

Najnowsze oceny Skoda Fabia

~macrog@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Skoda Fabia I
Jestem teraz na kontrakcie we Francji i podrozuje dosc czesto na trasie POL-FR via Niemcy Skoda Fabia 1.4 16V, rocznik 2005. Wedlug producenta samochod ma 75 KM i Vmax=170km/h. Przemierzajac cale Niemcy w poprzek moge sprawdzic moje auto na naprawde dobrych autobahnach. Jakiez bylo ostatnio moje zaskoczenie gdy po zatankowaniu na Shellu V-Power´a (oczywiscie niemieckiego) moja Skoda na lewym pasie autostrady "przekrecila" ze sporym...
~AdamolSS
Kombi 1.4 80KM 59kW
Skoda Fabia I
Skoda to idealny samochód dla ludzi traktujących samochód jako wozidło z domu do pracy i czasem na jakiś wyjazd weekendowy. Auto dobre dla pary bądź rodziny 2+2. Nie ma klimatu ani charakteru. Od strony technicznej jest całkiem niezłe, jednak jakość wykonania zostawia bardzo wiele do życzenia i pozostawia pewien niesmak. Drobne usterki psują radość użytkowania. A do trzeszczenia różnych elementów trzeba się po prostu przyzwyczaić. Model niby...
~Kuba
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Skoda Fabia I
Auto oceniam dobrze. Eksploatujemy je z żoną od ponad 3 lat i sprawuje się bardzo dobrze. Gdyby było odrobinę większe i wygodniejsze ocena byłaby wyższa. Samochód nie zaskakuje, ani pozytywnie, ani negatywnie. Auto które dowiezie Ciebie i Twoją rodzinę wszędzie za cenę biletu PKP dla jednej osoby. Auto nie budzi zazdrości sąsiadów, nie jest lubiane wśród złodziei (kilka razy zdarzyło mi się go nawet nie zamknąć). Polecam go młodym rodzinom z...
~marcin.wieckowski@enbud.slupsk.pl
Hatchback 1.9 TDI RS 130KM 96kW
Skoda Fabia I
Skoda Fabia 1.9 TDi RS - niezbyt duże auto z niesamowicie "wielkim" silnikiem, mała rakieta.
~RobRock
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Skoda Fabia II
Nie jest zle , choć po dłuższym użytkowaniu można sie do paru rzeczy przyczepić.
~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Fabia II
Świetne auto dla młodej rodziny. Dynamiczne, oszczędne, pakowne, tanie. Najlepszy z możliwych wyborów na rynku
~Skoda
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Skoda Fabia III
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam doposażyć jak tylko się da (na ile portfel pozwoli) a powinna posłużyć długie lata. Serio wolałem wydać więcej - 100 pln to nie jest duża różnica na racie kredytu a przynajmniej ładnie wygląda na alufelgach i z dachem panoramicznym (dzieciaki mają frajdę) i fajnie się jeździ latem z klimą a zimą z podgrzewanymi fotelami albo na autostradzie tempomat i ręka na podłokietnik. Całokształt super!
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Fabia II
Nie zawiodlem się. Przestronne nadwozie Fabii (315l bagażnik) w połaczeniu ze 105KM silnikiem to dobry uklad. Jak dla 2 osób auto w sam raz. Do przebiegu 34k żadnych problemów. Niskie spalanie jeżeli stosować podstawowe zasady eco drivingu. In minus to na pewno wysokie nadwozie i podatność na bocznych wiatr - doskwiera przy dużych prędk. pow 120km/h; łatwo rysujące się plastiki w bagażniku; skrzynia biegow

Dziennik kosztów dla Skoda Fabia

5,8
6,4
9,7
8,5
~Fabian
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Skoda Fabia III
Udany ten działkowóz. Dla kogoś kto przesiał sie z turbodizla koniecznye minimum :) po traumie z jazdy testowej Kia Rio. Wykorzystywana jako drugie auto w rodzinie, głównie do jazdy miejsko-podmiejskiej.
~Misio Kraków
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Skoda Fabia I
Cały samochód oceniam na 4 z plusem. Autko idealne dla 1-2 osób przemieszczających się z pkt A do pkt B . Na trasie 200 km spalanie na poziomie 3,9 L /100 km. Jako że jeździłem wcześniej Astrą 5-6L/100 jest to dla mnie coś nowego. Miłe zaskoczenie
Skoda Fabia

AUTOCENTRUM.PL S.A.