Oceny Skoda Fabia I

Najnowsze oceny Skoda Fabia I

~Jassir
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Skoda Fabia I
Jeżeli korzystasz z auta zgodnie z jego przeznaczeniem to będziesz zadowolony. Na wyścigi, albo palenie gumy kup sobie dziesięcioletnie BMW, kosztują podobnie. Ja wole nową Fabie, mam bezpieczne i ekonomiczne auto. Do szaleństw nie polecam, szybko się zajęździ i wtedy pali jak BMW.
~bq
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Skoda Fabia I
Bez zarzutu. Gdyby robili jeszcze ten model w tej karoserii bez wahania kupiłbym ponownie to samo. Może z bogatszym wyposażeniem...
3,1
~mamut
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Skoda Fabia I
co tu dużo pisać; gdyby rozpatrywać ten samochód bez porównywania z innymi markami w tym segmencie...JEST ŹLE; jeśli kupowałeś nową "jedynkę" to wiesz ile kasy straciłeś (zwłaszcza, że nie każdego w dzisiejszych czasach stać na całość gotówką, tak więc raty = porażka); przez pierwsze 50 tyś jest ok wszystko jakoś się trzyma ale potem zaczynają się problemy (mimo regularnych przeglądów) ale o tym niżej...
~Pepe
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Skoda Fabia I
Zgrabne auto! Pomimo malych gabarytöw zewnetnych w srödku prawie ogromne.
~Kuba
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Skoda Fabia I
idealny samochód dla rodziny 2 - 3 osobowej. nic więcej nie potrzeba. Po przyroście rodziny zmieniam na octavię :)
~Roman
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Skoda Fabia I
samochód nie sprawia większych problemów w eksploatacji polecam dla ludzi spokojnie jeżdżących dobrze rozwinieta sieć serwisowa w Eropie zjeździłem nim 2 razy cała Chorwację w górach się bardzo dobrze sprawował z boksem na dachu i pełnym obciążeniem na tle fiata brava 1.2 nie wypadał wcale żle, choć brava jest samochodem wyższego segmentu. Bagażnik na trasę i pełny sprzęt campingowy troche mały ,ale od czego są boksy .Spalanie z boksem o 1...
~Matt
Sedan 2.0 115KM 85kW
Skoda Fabia I
Bardzo dobry samochod, z doskonalym jak na auto tego segmentu wyposazeniem [ 4 el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, podgrz. fotele, ESP, ksenony.. ] z fajnym silnikiem dajacym duzo radosci z jazdy, oraz duzym bagaznikiem [ sedan ], ktory juz nie jeden wiekszy ladunek przewiozl.
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Skoda Fabia I
Auto wygodne, idealne na warunki miejskie jak i na wyskoki za miasto. Długie trasy raczej dla dwóch osób i dzieci. Świetne spalanie oraz wysoka niezawodność.
~herbu
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Skoda Fabia I
Auto toporne, proste, do bólu niezawodne i niesamowicie ekonomiczne. Rewelacyjne. W silniku nie ma się co psuć, brak turbiny, brak dwumasu, brak też lepszych osiągów, choć jak na 64KM i tak jest super.
3,3
~Slawo
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Skoda Fabia I
Ogólnie rzecz biorąc udane auto w kategorii aut miejskich, choć oczywiście nie bez wad, o czym w dalszej części napiszę. Nie jestem zwolennikiem żadnej marki i do aut podchodzę czysto praktycznie. Oceniam oczywiście subiektywnie, ale mam nadzieję rzetelnie nie powielając żadnych opinii obiegowych. Zachęcam do lektury.