Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback Facelifting (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miłek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ceny fabi sa niskie ale cześci do najtanszych nie należą i do tego napewno ma duzo większą awaryjność niż bym sie spodziewal. Pewnie juz ją zajezdze do konca bo gdybym chcial ja sprzedac to za ta kase juz nic nie kupie. Ale dla tych co chca kupic. Jezel juz macie troche grosza to naprawde lepiej dołożyć i kupić inny samochód bo jezeli połasicie sie na cene skody bo stoją za grosze to pozniej i tak wsadzicie na naprawy wiec....chyba nie trzeba...
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Bardzo droga w zakupie. Dodatkowe wyposażenie to już zupełny kosmos. Przyzwoita cena dla tego auta to jest 50 tyś. kosztuje jednak o 10 tyś więcej. Zwraca się wprawdzie po ok 90tyś kilometrów. Wciąż jednak jest to wydatek. Plusem jest na pewno niska utrata wartości. Jakość... jest solidna jak żelbeton widać że dopracowana. Wystrój wnętrza brzydki, lecz nie powoduje dyskomfortu. Plastiki też gatunkowo w miarę dobre.
~rks
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 180KM 132kW
Niby drogie na pierwszy rzut oka jak za Fabię, bo to przecież tylko Fabia, ale po dłuższym przeanalizowaniu tematu okazuje się, że w zasadzie cena jest atrakcyjna: 180KM!, DSG!, łopatki przy kierownicy, skrętne reflektory, climatronic, komplet poduszek, radio z MP3 sterowane w kierownicy, tempomat, koła 17\", ESP, XDS (nawet działa), MAXI DOT, alarm i inne bajery za niecałe 70.000 zł to chyba rozsądna oferta.
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Za pieniądze poniżej 43tyś zł to naprawdę doskonały , nie skomplikowany ale oszczędny i porządnie wykonany samochód.Mam wersje STYL z dodatkowym pakietem klimatyzacja i dodatki i uważam ze jest super.A wcześniej miałem w sumie kilkadziesiąt różnych aut.Broniłem się przed Skoda całkiem nie potrzebnie
~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jako 10 letnie używane nie jest aż tak drogie. Fakt, że modele z silnikiem 1.4 są o wiele bardziej pożądane, a przez to droższe. Jako auto "na dojazd do pracy" i poruszanie się po aglomeracji śląskiej (nieco miasta nieco trasy) jest w sam raz za tą cenę.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Długo szukałem następcy wysłużonej Astry F (370kkm, 1.6 8v). Wahałem się przed kupnem Skody, ale dzisiaj wiem, że warto. Auto używane, z salonu Skody w Olsztynie. Cała historia serwisowa w ASO, LPG montowane w ASO.
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód kupiłem za 45tys i myślę że to dobrze wydane pieniądze. Wszystko zalezy od zdolnosci negocjacyjnych kupującego. Jak dla mnie Skoda trzyma poziom a stosunek jakości do ceny jest naprawdę na wysokim poziomie.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
o cenie nie chcę się wypowiadać, auto służbowe 50tyś PLN za nowe auto w dieslu w wyposażeniu z klimatyzacją, dużym radiem i elektrycznymi szybami ale bez ogrzewanych i elektrycznych lusterek, niech każdy sam oceni.
~handlowiec
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
Jeszcze parę lat temu była by lepsza ocena, ale na dzień dzisiejszy jest już kila innych możliwości które są ciekawsze i w lepszej/porównywalnej cenie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback Facelifting
5,4
6,7
8,3
~Miras 1978
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
W moim przypadku to wyprzedaż rocznika i cenę jaką dałem przy tym wyposażeniu jest jak najbardziej korzystna , a trochę tych dodatków się nazbierało
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting