Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (76) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mój model STYLE był drogi sam w sobie (coś pod 55 tys. zł. po 10% upuście), za sprawą drogiego oryginalnego wyposażenia (wersja silnikowa, alufelgi, kilma, czujniki parkowania, elektryka, zestaw audio) stąd może kilka upierdliwych drobiazgów obniża moją subiektywną ocenę stosunku jakości do ceny, ale też może w tańszych wersjach wyposażenia wypadło by to lepiej. Miałem okazję pojeździć konkurentką Fabii II - nową Toyotą Yaris 1,4 i chyba...
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
I tu porażka. Samochód kupiony flotowo na firmę. Nawet z rabatem kosztował ok. 45 tyś. zł. Pomimo dość dobrego wyposażenia (klima, el. szyby i luserka, halogeny, czujniki parkowania) cena powala. To jest samochód dla bardzo bogatego emeryta, lub żony biznesmena. Przeciętna rodzina 2+2 jeżeli chce podróżować w przyzojtych warunkach za takie pieniądze kupi prawie topową 7 osobowa wersje Daci Logan Combi, lub 3-4 letni samochód klasy C w idealnyn...
~wojtek79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo atrakcyjna cena i dobra jakość. Za tą samą kwotę Skoda daje znacznie więcej wyposażenia niż inne marki. W wersji podstawowej klimatyzacja, elektryczne szyby, poduszki boczne i czujniki cofania. Bardzo dobra obsługa i niskie ceny w salonie Emida w Krakowie (polecam!). Radzę negocjować cenę bo sprzedawcy Skody mają w tym względzie duże możliwości. Okazuje się, że to auto może kosztować znacznie mniej niż w oficjalnym cenniku - nawet 10tyś...
~Marek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Nikt mi nie powie, zwiedziłem wszystkie salony producentów podobno tanich samochodów. Ludzie to jest najtańszy samochód na rynku, tej wielkości i w dodatku takiej jakości. Kupiłem teraz nową. Za te pieniądze kupicie może Pandę? A to dwie bajki. Za 43tyś zł można naprawdę kupić wypasiony egzemplarz i to w salonie! Świetna cena za bardzo dobrą jakość. Dla mnie auto numer 1!!
~Fabian84
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
niemcy są bogatym krajem i jeżdżą sobie vw, a my polska biedota skodą. polecam wersje 1.4 16v jako najlepszy stosunek cena/osiągi/ekonomia odradzam wersje 1.2 ze względu na sporą masę auta. ponadto silniki 3 cylindrowe są już nieudane na desce kreślarskiej inżyniera, który je projektował ze względu na niekorzystny rozkład naprężeń blablabla
~hallk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Nie mam tutaj uwag, doskonale wiedziałem jakie auto i za ile kupuję. Mało być w przystępnej cenie, popularne aby mieć szerokie możliwości dostępu do części zamiennych i warsztatów. Ekonomiczne w użytkowania i nie kusić złodziei. Jednak zawsze chciało by się więcej np. w standardzie automatyczną klimatyzację.
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Auto w wersji GreenLine kosztuje ok. 50 tyś zł. Nie jest to mało jak na taki samochód, ale konkurencja nie oferuje niczego lepszego w tej cenie. Trzeba też powiedzieć, że skoda obecnie robi naprawdę dobre auta na światowym poziomie. Porównując np. z Oplem to skoda jest przynajmniej o klasę wyżej (niezawodność, jakość wykonania)
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Za te pieniądze mamy: Przestronne auto, z bogatym wyposażeniem i mogące zapakować sporo bagażu, a wszystko to w opakowaniu typowo miejskiego auta. Do miasta idealny, w dalsze trasy też jak najbardziej ale tylko dla osób nie zwracających uwagi na komfort i dużą wygodę. Cena odzwierciedla jej jakość.
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Przyczepić się na prawdę można tylko do tragicznego wyciszenia wnętrza. Tłumaczę sobie to tym, że Fabia musi być w czymś gorsza od VW Polo bo inaczej sporo droższe Polo (nowy model) by się nie sprzedawało :) Kupił bym to auto jeszcze raz ale zdecydowanie nie z silnikami 1.2 (60 lub 70 KM)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback
7,2
7,9
~Adam R
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
W tej cenie nie widzę alternatywy w autach nowych. Może samochody koreańskie, jednak tam nikt nie chciał mi zainstalować LPG z zachowaniem gwarancji. W tej cenie oczywiście moglem mieć solidną używkę, jednak wolę mieć mniejsze i słabsze autko ale bez historii i ukrytych kontuzji (no i na gwarancji).
Skoda Fabia II Hatchback