Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW od 2007 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raj
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Legendarne już wyciągające się łańcuchy rozrządu powodujące realne ryzyko bardzo poważnej awarii. Lepiej za kilka stówek wymienić po 100000 kilometrów i mieć stres z głowy. Do tego terkoczące łożysko na skrzyni biegów i to po tak małym przebiegu... Część niby tania ale za zdjęcie skrzyni mechanik swoje liczy. I to podobno stały numer przy tych silnikach. Może nic z tych rzeczy nie kosztuje fortuny no ale mogli się bardziej postarać.
~Piotr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Niechlujnie zamontowana w Gdyni instalacja LPG kosztowala mnie troche nerwow. Bez rozwijania sie, ostatecznie pojechalem do serwisu w Gdansku, gdzie :O wgrano mi prawidlowy soft sterujacy oraz zamontowano prawidlowo uziemienie instalacji...
~Jan Sz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Dopiero przejechałem 13 000 km i jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo mam samochód dopiero 6 miesięcy ale miłozaskoczył mnie komunikat żebym za 2000 km nie zapomniał zajrzećdo stacji serwisowej
~Marek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Przebieg 750km - zapaliła się kontrolka Airbag, w serwisie stwierdzono sterownik Airbag do wymiany. Brak sterownika w magazynie - czas oczekiwania do 14 dni!!!
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Awaria wyświetlacza komputera pokładowego po kilku miesiącach eksploatacji ale tego nie liczę bo został wymieniony w ramach gwarancji.
~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
był problem z wtryskami, ale usterka szybko i w ramach gwaracji została usunięta, serwis bardzo profesjonalny i bardzo dobra obsługa, polecam Skoda Machudera
~prporis
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
awaria kom. benzynowego ,cewki zaplonowe ,spalila sie pompa paliwa , awaria skrzyni biegów -wałka prowadzącego ,,kompresor klimatyzacji
~bp
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
narazie tylko leję paliwo - wszytsko ok - nowy samochód - tylko 12000 km przebiegu
~Tomek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Nie było i mam nadzieję, że nigdy nie będzie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
6,9
7,6
~tw48
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
wymiana łańcucha rozrządu - choroba dziecięca silnika tsi.
Skoda Fabia II Hatchback