Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW od 2007 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Przyczepić się na prawdę można tylko do tragicznego wyciszenia wnętrza. Tłumaczę sobie to tym, że Fabia musi być w czymś gorsza od VW Polo bo inaczej sporo droższe Polo (nowy model) by się nie sprzedawało :) Kupił bym to auto jeszcze raz ale zdecydowanie nie z silnikami 1.2 (60 lub 70 KM)
~bp
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
w tej klasie ten samochód to najlepszy stosunek jakości do ceny. I nikt niech nie mówi że clio, grande punto, 207 czy inne maję lepszy stosunek jakości do ceny. porównajcie wyposażenie do ceny nic nie wyjdzie lepiej od fabii. Jak ktoś chce polemizować to nie ma oczym wystarczy sprawdzić
~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
auto kupiłam z wyprzedaży rocznika, więc całkiem dobrze wyposażone było w bardzo przystępnej cenie, z takim wyposażeniem inne marki jak sprawdzałam, kosztowałyby mnie co najmniej 5 tysięcy drożej
~Piotr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Bezwatpienia najlepsza w segmencie relacja koszt-efekt. Zadnej Fiesty, Corsy, Grande Punto czy Clio nie kupi sie z takim wyposazeniem za takie pieniadze. A Swifta bym dla siebie nie kupil, chyba,ze dla zony...
~Bartek
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Jeden z najlepszych na rynku parametrów jakość/cena - może jeszcze fiat punto jest porównywalny chociaż jak wiadomo skoda jest liderem sprzedaży w swoim segmencie.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Za dodatkowe wyposażenie trzeba trochę grosza wysupłać i w zasadzie trudno wówczas uznać Fabię za auto tanie. W podobnej cenie można kupić podobne auta innych marek.
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Mam co powinienem - klima/el. szyby/centralny z pilota/radio/czujniki i jakieś tam inne pierdoły za 36tys. Takie Polo to conajmniej 10 tys więcej
~Raj
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Auta na rynku wtórnym są dość atrakcyjne cenowo w stosunku do konkurencji choć dużo z nich jest dramatycznie ujeżdżonych.
~Kobieta
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Oceniając stosunek jakości do ceny muszę przyznać, że reklama \"dobra jakość za rozsądną cenę\" odzwierciedla faktyczny stan rzeczy.
~Jan Sz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Cena jak dla każdego zawsze mogła by być niższa ale autko ma 4 poduchy,ABS,czujnik cofania,klimatyzację Moim zdaniem może być
Skoda Fabia II Hatchback