Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW 2007-2010 (20)

~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Idealny wariant dla kogoś kto szuka przestronnego, taniego w eksploatacji i łatwego w naprawie auta miejskiego. Niestety cena za używane egzemplarze czasem zniechęca, ale naprawdę warto. Minus to silnik, ale reszta na bardzo wysokim poziomie. Śmiem twierdzić że Fabia II hatchback dla osób nie przywiązujących dużej uwagi na komfort może służyć jako auto rodzinne. Ja tak ją odbieram i sobie radzę.
4,1
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Fabia II to bardzo dobry wybór, a jak pokazują wskaźniki sprzedaży najlepszy ruch :-) Tani w eksploatacji, tani w naprawie. Dość przestronne wnętrze, wystarczający bagażnik. Wszystko to powoduję że można zaryzykować i spróbować powierzyć jej rolę auta rodzinnego :-) Ja tak robię i daję radę :-)
~styczeq@o2.pl
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Auto bardzo przyzwoite, do tego ładne i bezproblemowe. W środku można odnieść wrażenie że jesteśmy w kompakcie, ze względu na ilość miejsca. Jedyny minus to trochę słaby silnik. Ale może po prostu to dlatego że jestem młody i spragniony wrażeń ;)
~Adam R
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Mimo pewnych niedoróbek oceniam to autko bardzo wysoko. Wiadomo, że można się przyczepić do jakości plastików w środku czy braków mocy silnika, jednak jak na pierwsze autko na którym razem z żona doskonalimy umiejętności jest w sam raz.
3,8
~slawek007
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Mały duży samochód z w miarę niezłym silniczkiem. W miarę niezawodny za w miarę małą kasę. Suma sumarum polecam.
4,1
~elomeloexe
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
auto w miare fajne ale no 3 cylindry brzmią jak kosiarka, blacha zjeedzona ale trzyma się jakoś. ogólnie z podtlenkiem biedy zjada oleju co nie miara ale robiąc dziennie tym wybrykiem 500km stwierdzam że jest w miare wygodne i duże jak jest to kombi. głośno jest i dużo rzeczy się rozpada ale auto ma 500k km i jeszcze jezdzi patrząc na to że to 1.2 i 3 cylindry i codzienne katowanie 140 na ekspresówce.
2,2
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Wykonanie ze słabych materiałów, żeby było śmiesznie silnik do remontu po 51tys. spokojnej jazdy! Auto mam od nowości z salonu żeby nie było, że jakiegoś grzmota kupiłem. W pracy mam Octavie i też porażka. Tandetne auto i ASO, nigdy więcej nie kupię skody!
~yoggi
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Jak dla mnie w zupełności wystarczający. Ma nawet niezłe przyspieszenie i rozpędziłem to autko do nieco ponad 170 km/h (Silnik)
3,6
~kros
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
dośc dobrze zestopniowana, biegi wchodzą bez problemów (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
7,9
1,5
~Edmunt
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Bardzo niedopracowane auto, początkowo pare drobnych usterek potem wybuch wulkanu SILNIK ( opinia mechanika a w sumie trzech bo wiary nie dawałem silniki 1.2 to są bardzo dobre o ile się nie jezdzi a auto stoi )
Skoda Fabia II Hatchback