Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW 2007-2010 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Samochód mam od nowości z salonu, przejechane 51tyś. silnik stracił kompresję, wg ASO potrzebna była regeneracja głowicy i wymiana zaworów - przy tym przebiegu! Auto miało posłużyć rodzinie i żeby było tip-top robota zlecona w ASO no i porażka. Urwali gwint w bloku silnika nie można przykręcić głowicy. Blok też do naprawy! Dramat co to za g***!
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Tutaj jeszcze lepiej. Silnik mimo że prosty i łatwy w naprawie nie robi większych problemów. Częściej niż zwykle zużywają się cewki (szczególnie na LPG). No i tylko to nieszczęsne przednie zawieszenie, strasznie podatne na nasze dziurawe drogi potrafi robić humory. Łączniki, silentblocki, gumy wahaczy - wszystko to leci szybciej niż zwykle.
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Poważne usterki występują bardzo sporadycznie. Przeważnie przez niedbalstwo lub niewiedzę. Silnik dość prosty, więc ewentualne naprawy są proste.
~Adam R
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Na szczęście nic mojej Czeszki jeszcze nie dopadło, mimo że przebieg ma już spory.
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
WYSIADLA CAŁA ELEKTRONIKA ZEGARY PREDKOSCIMIERZ PO NIECALYM ROKU.
~slawek007
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Żadnych poważnych usterek w mojej fabii nie było.
~Maciej Sz.
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Nic takiego mnie nie spotkało
~styczeq@o2.pl
Odpukać, wszystko super!