Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Niestety bardzo rdzewieją tarcze hamulcowe. Sprzedawca wykręca się od odpowiedzialności. \"Tak ma być\" - jak stwierdził. Powoduje to odkładanie rdzy na klockach a to z kolei powoduje odgłos \"szurania\" przy hamowaniu. Zanika dopiero po długim okresie bez deszczu. Ewidentnie wina słabego materiału z którego wykonano tarcze. Klasycznie w produktach Skody - szybko padła poduszka pod silnikiem (wymiana w ramach gwarancji). Również jakaś...
~Piter
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
I tu niestety słabo. Po 50 tyś zaczął uciekać płyn chłodzący. Serwis nic nie znalazł na przeglądzie po 60 tyś. Przegląd przy 75 tys i wymiana pompy wody (jeszcze na gwarancji). 105 tyś jadę na przegląd, a tu do wymiany pompa paliwa (drugi przypadek w mojej firmie), pasek rozrządu i wieloklinowy. Dobrze, że służbowe
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Pompa wody, alternator, sworznie, EGR. Regularnie auto pracuje w trybie awaryjnym. Zazwyczaj zgasznie i uruchomienie auta ponownie rozwiązuje problem. Zarówno działania ASO jak i nieautoryzowanego serwisu nie usunęły problemu trwale. Pomagało na jakiś czas.
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Tylko podkładka wtryskiwacza. Samochód unieruchomiony, ale naprawa chyba z 200zł. Przy tym przebiegu to marzenie.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jedyną usterką była awaria instalacji gazowej, fabryczne Landi Renzo ciężko radzi sobie z niską jakością Polskiego LPG.
~Lapa
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Na gwarancji wymieniana głowica silnika! Serwis ściemniał i kombinował wymieniając najpierw EGR, pompę wody itd.
~Aijkia
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
nic się nie zepsuło przez 1000000km, nie wymieniłem w tym czasie ani żarówki, wycieraczek, klocków hamulcowych czy niczego innego!
~gregorek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
terkot przy odpalaniu rano nie wiem czy to wada czy też ma tak być wciskając sprzęgło i puszczając jest później cisza
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto jak dotąd nigdy się nie popsuło. Zarówno w kwestii poważnych awarii jak i drobnych mankamentów.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Brak jakichkolwiek uwag. Auto pewnie, wsiadam, jadę i wiem że dojadę. Dlatego też wybierałem silnik 16V.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting