Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Tu ciężko znaleźć rywala, jeśli przyjąć założenie, że chcesz kupić nowe nieduże kombi z nowoczesną automatyczną skrzynią biegów i ekonomicznym silnikiem benzynowym. Moja Fabia z pakietem Ambition w wersji 1,2TSi DSG ma wszystkie dostępne dla modelu systemy (ABS, ESP, ASR, asystent hamowania, asystent podjazdu pod górę i jeszcze cośtam), hamulce tarczowe wentylowane, czujniki parkowania z wyświetlaniem na radiowym LCD, podgrzewane lusterka i...
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Ja dla mnie jest to jeden z samochodów o najlepszym stosunku ceny do jakości, zwłaszcza gdy wybierzemy prostego i niezawodnego benzyniaka 1.4 86KM. W kombi mamy do dyspozycji bagażnik większy niż w Nissanie Qashqaiu, wystarczającą ilość miejsca dla dzieci na tylnej kanapie a za te same pieniądze kupujemy o wiele młodszy samochód.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Myślę że za te pieniądze auto warte kupienia, ale tylko jeżeli ktoś ma niewygórowane oczekiwania co do samochodu i ma spełniać następujące kryteria : 1. Być tani w utrzymaniu 2. Oferować sporo miejsca dla pasażerów oraz posiadać duży bagażnik 3. Auto nie ma rzucać się w oczy i po prostu być środkiem transportu dla rodziny
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W tej cenie i z takim wyposażeniem nie dostanie się lepszego auta. Szczegolnie jak się spojrzy na ceny np. nowej pandy. Na pewno warto wyposażyć auto w 15calowe felgi i opony 195x55r15. Auto jest lekkie i przy bocznym wietrze czasem są problemy z idealną jazdą na wprost a co dopiero na cieniasach 175 albo 185na14kach.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda do najtańszych nie należy, ale nie bez powodu to najczęściej spotykane auto flotowe. Totalny muł do pracy, potrafi wziąć sporo na siebie i jechać, jechać, i jechać... bez żadnej awarii. Od prawie 40 tyś km nie wymieniłem ani razu żadnej żarówki, nie wiem czy poprzedni właściciel to robił.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Wersja Style z automatem kosztowała w 2011 roku 57 tyś. Drogo jeśli się patrzy na jakość materiałów oraz klasę auta. Z drugiej strony dostałem przestronne auto z dobrym silnikiem i automatem. Do tego bezawaryjne (wymieniłem jedynie żarówkę).
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Mogło być jeszcze tańsze, ale jakość jest naprawdę na przyzwoitym poziomie, od wersji ambiente deska rozdzielcza wykonana jest z miękkiego plastiku, w "uboższych" wersjach jest bardziej plastikowo. Trochę skrzypi, ale to chyba wina prac ASO.
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Tu tkwi cały sukces Skody - za przystępną cenę dostaje się auto niewyróżniające się w większości kategorii, ale w każdej z nich trzymające równy, wysoki poziom. Konkurenci w klasie (Clio Grandtour, 206SW czy Ibiza ST kosztują więcej i nie są tak funkcjonalni.
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
uważam że jako nowy samochód był nieco za drogi w stosunku do tego co oferuje. Smutne czarne wnętrze twarde plastiki i nieszczęsna dwu kolorowa tapicerka na której pozostają wstrętne ślady bo choćby lekko mokrych ubraniach.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Niby to tylko Skoda, ale za te pieniądze nic lepszego nie dostałbym. Zastanawiałem się jeszcze nad Clio, ale przy podobnej cenie przegrało dużo ciaśniejszym wnętrzem i nad Ibizą - ale ta z kolei była minimalnie droższa.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting