Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Tutaj szok. Na wolnych obrotach nic nie słychać aż zerkam na obrotomierz czy silnik jeszcze chodzi. Nawet przy wyższych prędkościach ok. 160-170km/h szum jest do zaakceptowania. Jeździłem różnymi autami i nie wiem czy w Passacie B5.5 było ciszej czy tu.
~Imroath
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Wyciszenie jest super. W porównaniu z poprzednimi wersjami fabii skoda poczyniła ogromne postępy. Przy 120 można wyłączyć radio i nie słychać nic z wyjątkiem delikatnego szumu powietrza. Na prawdę wyciszenie jak w autach klasę albo dwie wyżej.
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bez rewelacji - przy niewielkich prędkościach jest cicho i przyjemnie, ale gdy przekroczymy 110 - 120 km/h robi się głośno. Przy wyższych prędkościach obrotowych silnik jest wyraźnie słyszalny, dobrze że chociaż nienajgorzej brzmi...
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jeden ze słabszych punktów Fabii, tu koncern ma sporo do roboty. Przy obrotach 2,5 tyś i więcej mocno słychać silnik, podobnie z pędem powietrza przy prędkościach powyżej 90 km/h.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Na zimówkach w miarę cicho do 120 - 130, na letnich (Continentale) można śmiało dorzucić jeszcze 10 km. Trochę wkurzający warkot silnika na postoju i słyszalne zawieszenie na wybojach.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Słabo, głośny silnik. Do 80 km/h jest super, do 100 km/h można wytrzymać, 120 km/h to dla mnie prędkość powyżej której z tym silnikiem nie da się jechać, jest po prostu za głośno.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Przy prędkościach powyżej 100 km/h bardzo kiepsko. Nie słychać radia nie mówiąc już o rozmowie z drugą osobą. Do 50 km/h bardzo cicho.
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Powyżej 130 słychać już świst powietrza, ale do tej pory wszystko jest ok. Silnik przyjemnie mruczy, żadnych drgań i innych dziwnych odgłosów.
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
No tu to powód do dumy Skody .Jeździłem i octavką i porzednią fabką i benzyną i dieslem uważam że w tym modelu jest wzorcowo, słychać opony i tyle.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Sam silnik super ale odgłosy zewnątrz mocno słyszalne. Przy wyższych prędkościach (powyżej 100k/h) ciężko rozmawiać.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting