Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
po tygodniu mimo braku wożenia na tylnim siedzieniu kogokolwiek, siedzeni wyleciało poluzowana śruba przeprosili i w godzinkę naprawili, także nie mogę narzekać na to, zgłaszane że ściąga w prawą stronę oleli bo ten typ tak ma a wszystko jest w normie według serwisantów przeżucenie opon na drugą stronę i poproblemie. Po 5000 stukanie z prawej strony do dnia dzisiejszego nieustalone. nowy samochód a problemy, żeby chociaż potrafili wykryć.
~Alberto
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
mam ja na gwaranci (przeglądy nie są drogie) jedynie co paliły mi sie żarówki przednie ale bo miałem zadoze napięcie (zrobili i jest wszystko ok )jedynie co dalej kwesta czasu to zawieszenie bo przy naszych suuuper drogach to poraszka
~Juuurek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
W ciągu sześciu lat użytkowanie trzy razy centralny zamek w drzwiach nie działał trzeba było zamykać auto kluczykiem awarii ulegała instalacja w serwisie naprawiali to przy okazji przeglądu bez dodatkowych kosztów.
~Logruss2
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
po 70 tys. zaczęło coś skrzypieć (jakby jakieś gumy) w przednim zawieszeniu przy pokonywaniu poprzecznych nierówności - jeszcze nie zdiagnozowałem, ale nie ma to żadnego wpływu na jazdę...
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak dotąd brak usterek z grupy \"drobiazgi\". Wszystko się trzyma, nic nie odpada, choć z upływem czasu pojawiają się w kabinie tzw. \"świerszcze\" na połączeniach plastików.
~Markoo
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Mały ale dokuczliwy mankament. Włacza się alarm.... bez ingerencji z zewnątrz tak sam od siebie. Została wymieniona płytka elektroniczna ale niestety powtarza się to po raz kolejny.
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
jeżeli chodzi o usterki drobne urwałem zatrzaski rolety bagażnika które w serwisie sprzedano mi od ręki za śmieszne pieniądze. Wiecej usterek nie było.
~RapaNui
~braszka
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
elektryka wariuje przez co błedy a to układ wspomaganie po ponownym odpaleniu błedu brak a to czujnik cofania sygnalizuje awarie po ponownym odpaleniu brak

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
bez problemów, poza tym, że głośno chodził mi silniczek tylnej wycieraczki i zepsuł się uchyt rolety w bagażniku. Wymienione w ramach gwarancji.
Skoda Fabia II Kombi