Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
szczycą się że to grupa vw, może i tak ale niech robią do rzeczy bo ich autka wcale nie są tanie. Po 35 tys. padnięty wtryskiwacz. a miesiąc wcześniej koniec gwarancji, płacz i płać. paliwo ze statoila od samego początku, bo na orlenie to różnie bywa w mojej okolicy. przez dwa miesiące jeżdziłem so serwisu mimo błędów na komputerze diagnoza ta sama tak ma być nic się nie dzieje zmień pan stację. w końcu inny serwis gościu spojrzał co się...
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Poważna usterka: po 42 tys. (2 latach i 1 miesiącu eksploatacji) zatarcie łożyska kolumny McPersona. Prawdopodobnie wada konstrukcyjna łożyska (niedostateczna szczelność przed czynnikami zewnętrznymi), bo serwis zamontował łożyska nowszej generacji. Jednym słowem - firma wiedziała, ale nic nie mówiła. Poza tym, wszystko OK.
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
ciężki mi się wypowiedzieć co do poważnych usterek ponieważ za krótko mam ten samochód i takowych usterek nie miałem.
~RapaNui
~Juuurek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy regularnym serwisowaniu i wymianie części eksploatacyjnych poważniejszych usterek brak.
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Trudno mi teraz ocenić więc na razie na kredyt 4 ale myślę że się nie pomylę - jedną skodę już miałem.
~kck@interia.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
awaria silnika chłodzenia silnika, urwana wajcha otwierania przedniej klapy, kiepskia szyba przednia
~Fabiano
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Brak, jak się dba o samochód odwdzięcza się bezawaryjną jazdą!
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Po postoju 2-3 dniowym ma fochy i nie odpala, trzeba kręcić 3-4 razy.
~Nody
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
jeszcze nic poważnego mi nie wyszło
Skoda Fabia II Kombi