Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (42) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RapaNui77
~RapaNui
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Skrzynia biegów to rewelacja precyzyjnie wchodzą każde przełożenia, mam porównanie ze starym samochodem w którym tej precyzji brakowało jak i do samochodu ojca który ma też diesla i tam biegi nie wchodzą tak łatwo.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Zestopniowanie raczej pod jazdę miejską, na autostradzie brakuje 6. biegu. Skrzynia nie powala precyzją, ale też nie trzeba jakoś specjalnie szukać przełożenia.
~Łukasz L.
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Najlepsza skrzynia biegów, z jaką miałem do czynienia. W porównaniu do Daewoo i Fiatów bardzo krótkie, precyzyjne przełożenia. Drążek skrzyni biegów i jego obsługa wygodne.
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
skrzynia precyzyjna!! W porównaniu do nowego focusa, którym miałem okazję jechać - bajka. Biegi wchodzą jak nóż w masełko, zmiany są płynne. Naprawdę rewelacja.
~aba2000@wp.pl
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
nie to samo co w poprzedniej wersji, ale nie jest źle. Po obiorze z salonu, był problem z biegiem 1 i 3 ale po kilku tysiącach jest bez problemu
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
biegi wskakują idealnie nic nie haczy, mogłyby być troszke lepiej dobrane, jak dla mnie to brak 6 biegu. dobrze by to wpłynęło na spalanie w trasie.
~Fliperas
Kombi 1.2 70KM 51kW
Sporadycznie zdażają się zacięcia przy pierwszym biegu. Poza tym chodzi super. Krótkie, precyzyjne przełożenia. Można zmieniać jednym palcem.
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Ogólnie OK choć tr haczy przy załączaniu wstecznego. Chyba to problem ogólnie Fabii bo w jedynce też tak miałem.
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Całkiem niezła, pracuje dobrze w miarę precyzyjnie - znacznie lepiej niż w oplu. Nie jest doskonała dlatego 4.
Skoda Fabia II Kombi