Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
nie jest żle, tylko czemu tyle kosztuje. za 5 tys. mniej to by była najlepsza opcja a tak to ja już wolę poszukać coś używanego tylko nie ściąganego, dobry zaprzyjazniony mechanik i elektronik i można taniej niezłą brykę znaleść. a tak w tym przedziale cenowym można coś jeszcze znaleść i nie musi to być skoda. poszukać i pogadać, kupujących nowe autko nie jest dużo więc da się coś wytargować.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Cena rozsądnie skalkulowana, jak na to, co za te pieniądze możemy dostać. Na szczęście Skoda nie sili się na bycie w segmencie premium, więc nie płacimy 30% więcej za ładniejszy plastik i mechanikę taką samą, jak w tańszym aucie.
~adam_rsl
Kombi 1.2 70KM 51kW
Stosunek ceny do jakości jak najbardziej zadowalający. Skoda to praktycznie w 100% volkswagen, audi. Produkowany więc jest na bardzo dobrych podzespołach. Co do ceny. To w tej samej klasie volkswagen jest dużo droższy
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
W tej cenie nic lepszego nie kupisz - dość długo szukałem i porównywałem. W podobnej cenie o podobnych parametrach jest Peugot 301 i Citroen C-elise. Reszta jest znacznie mniejsza lub znacznie droższa.
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Wersja Style wyposażona w klimę, czujnik cofania, radio, autoalarm kosztuje ponad 60 tys. Wykończenie wewnętrzne na 4+ (zbyt dużo plastików). Ale warto, ze względu na silnik i na stosunkowo bogate wyposażenie.
~Marcin
Kombi 1.2 70KM 51kW
Dokładając 10tyś zł do Corsy D 1.3CDTI otrzymujemy spalanie na poziomie 6l dużo większy komfort i kulture pracy silnika. Lepszą widoczność. Corsą przejechałem 200tyś km
~Mariano_italiano
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Zawsze może być lepiej. Ale na rynku nie ma tańszego auto oferującego takie wyposażenie i silnik w takiej cenie. Prawie VW czyli standardy już są gorzej z ich respektowaniem.
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem ten samochód ze względu na dobry silnik, duży bagażnik, przyzwoite wyposażenie i stosunkowo niską cenę (szukałem auta z segmentu B lub C).
~Alberto
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
za taka cenę t klima oraz z dwoma chłodziarkami w schowkach to sie opłaca samo mowi za siebje ze w komisach nie ma zbytnio fabi combi solidnie zrobjone
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Skoda po kilku latach produkcji podniosła ceny swoich produktów a jakość pozostała ta sama. Myśle, że mogłoby być tr taniej.
Skoda Fabia II Kombi