Lista ocen Skoda Fabia II (24)

~DarStefan
Skoda Fabia II
Nie zawiodlem się. Przestronne nadwozie Fabii (315l bagażnik) w połaczeniu ze 105KM silnikiem to dobry uklad. Jak dla 2 osób auto w sam raz. Do przebiegu 34k żadnych problemów. Niskie spalanie jeżeli stosować podstawowe zasady eco drivingu. In minus to na pewno wysokie nadwozie i podatność na bocznych wiatr - doskwiera przy dużych prędk. pow 120km/h; łatwo rysujące się plastiki w bagażniku; skrzynia biegow
~Oscar
Skoda Fabia II
Ogólnie jestem bardzo zadowolony - poza miękkością zawieszenia, którą można skorygować - nie mam zastrzeżeń. Dużym atutem mojej wersji jest bardzo dynamiczny silnik spięty ze skrzynią DSG - to naprawdę zupełnie inna jakość jazdy, zarówno w korku jak i na trasie. Fabia to aktualnie najtańsze auto koncernu VAG z tą skrzynią. Polecam.
~TMG
Skoda Fabia II
W tej cenie 51500zł za samochód kombi z dużym jak na tę klasę bagażnikiem i z niemalże kompletnym wyposażeniem nic lepszego się nie kupi. wersja. style + pakiwty JOY i PLAY, fabryczny alarm, maxidot, pakiet schowków, zmienny okres między przeglądami. Polecam dopłacić 500 zł za zmienny okres między przeglądami bo mam zrobione 12tyś a komputer pokazuje że do przeglądu mam jeszcze 16 800km.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
5,5
6,9
7,9
2,3
~Skoda nigdy
Skoda Fabia II
Niestety mam ten model 2010- a mam z nim tyle problemów, że boli glowa. wymieniam: 1. przy właczeniu kierunkowskazu w prawo - zamiast wrocic do neutralnego położenia - właczą się sam - ale w lewo!!!!! 2. przy właczonej klimatyzacji - tak piszczy, ze staje się to bardzo, bardzo denerwujące 3. na dziurawych drogach - przy malej predkosci - tak stukaz zawieszenie, jak w daci Wydalem na ten samochod ponad 50.000pln - a przedtem mialem megane II za...
~Maciek
Skoda Fabia II
Fabia Combi w wersji Ambition, z klimą, alu felgami, relingami, pakietem skórzanym, radiem swing kosztowała mnie 52,500 zł net. Postawiłem na relację cena/możliwości, czyli - pojemne auto, nowoczesny, elastyczny i w miarę ekonomiczny silnik, który spokojnie daje sobie radę ciągnąc budę o masie niecałych 1,1 tony. Fakt, że przednia szyba to nieporozumienie ze względu na ograniczoną widoczność, fotele mogłyby mieć lepszą jakość (materiał) tak...
~Paweł
Skoda Fabia II
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Kupiłem nową a Skodę dlatego bo chciałem z automatem (żona chciała). Po kilku latach stwierdzam, że automat to bardzo fajna sprawa w szczególności do dużego miasta (Warszawa). Na plus: duży bagażnik, dość przestronne wnętrze i jak na razie nie mam większych usterek. Do minusów: wygląd zewnętrzny i wewnętrzny (jakość materiałów) , niewygodny fotel kierowcy. Podsumowują jestem zadowolony ze Skody. Kupując...
~Gryfita
Skoda Fabia II
Jak ktoś lubi samochód o wiele większy w środku niż na zewnątrz, szybszy niż by się mogło wydawać i tańszy od konkurencyjnych modeli, polecam Skodę Fabia II 1.2 TSI 105 KM.
~Imroath
Skoda Fabia II
Auto na pewno warte swojej ceny. Bardzo miło mnie zaskoczyło, bo wybierałem je bazując tylko na cenniku i katalogach - nie miałem możliwości obejrzeć go przed zamówieniem.
~Rafał
Skoda Fabia II
Fabia po faceliftingu jest pięknym autem z zewnątrz, wygodnym i przestronnym w środku i jest idealna dla małej rodziny.
~Paweł
Skoda Fabia II
Jestem pierwszym właścicielem. Auto użytkowane w Warszawie i na krótkie wypady za miasto. Do takich celów bardzo dobry samochód Nie za małe, nie za duże. Wystarczające dla rodziny 2+1. bardzo duży bagażnik. Dobry, elastyczny silnika w połączeniu z DSG super sprawa. Z minusów: słaba jakość plastików ale przy aucie budżetowym chyba lepsze nie mogą być. Niewygodny fotel kierowcy. Brak podświetlenia tylnej kanapy. Słabe światła.