Lista ocen Skoda Fabia II (21)

~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Fabianka... krążownik polskich autostrad, król lewego pasa. Innymi słowy, ulubione auto dla handlowców. Osobiście handlowcem nie jestem, ale auto użytkowałem jako służbowe przez kilka lat. Użytkowałem model powyżej 150 tyś km więc opinia powinna być przydatna dla osób które się zastanawiają nad kupnem około 7-10 letniego auta z ostatnich roczników. Ogólnie jest to fajne autko do jazdy miejskiej i mieszanej. Szpetna jak noc, ale nie można jej...
3,5
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto kupione nowe, dla dwojga starszych ludzi - wielkość wystarczająca. Gdy pojawiły się wnuki okazało się za małe ;) Fotelik, torba z rzeczami dziecka, jakieś nasze bambetle... i brak miejsca dla wózka. Ponieważ pracuję przy autach wiedziałem, że silnik od kosiarki (3 cylindry) nie wchodzi w rachubę, stąd wersja 1.4 16V - raczej niezbyt ekonomiczna. Przez 6 lat użytkowania bezawaryjne auto.
3,7
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto bez wodotrysków, ekonomiczne, tanie w naprawie, aczkolwiek zachwyca bezawaryjnością. Przestrzeń i jakość wykonania plastików o niebo lepsze niż w następczyni Fabii III.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Jeżeli nie zależy komuś na wyjątkowym wyglądzie lub osiągach to jest to naprawdę dobre auto.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto kupiłem nowe w salonie z instalacją LPG. Przez 13 lat i 201 tys. km nigdy mnie nie zawiodła, zero awarii. Oprócz oleju, filtrów, świec, parownik LPG (po 100 tys) i wtryski (po 180 tys), 2xrozrządu, 2x komplet hamulce, absolutnie nic się nie wydarzyło. Akumulator wymieniłem po 12 latach profilaktycznie przed wyjazdem do Chorwacji (żeby nie padł w korkach przy klimie). W tym roku poza normalnym serwisem musiałem wymienić gumy drążka...
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Fabianka kombi to naprawdę pojemne rodzinne autko. Super bagażnik i niezła ekonomia. Mimo niezbyt szerokiego wnętrza, dla przeciętnej wielkości użytkownika wystarczająco. Bagażnik jak na tą klasę auta jest potężny. Silnik mógłby być ciut mocniejszy, ale jako auto rodzinne które dościgania nie służy to dobra opcja (sprawdzony mało kłopotliwy silnik)
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto przez 3 lata służyło jako moje auto służbowe. Z zawodu jestem Przedstawicielem Handlowym, więc auto nie miało lekko- w ciągu dnia wiele razy odpalane i gaszone, często pracowało na wysokich obrotach i przewiozło TONY ładunku, w dużej mierze po mieście, a więc dziurawych drogach, policjantach itd. Mogę z czystym sumieniem polecić ten samochód, to wół do pracy. Choć nie zachwyca ani wyglądem, ani osiągami to zdobywa serce swoją prostotą,...

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto w pełni spełnia oczekiwania. Należy pamiętać, że to tani model segmentu B, a nie luksusowa limuzyna.