Lista ocen Skoda Fabia II (17)

~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda Fabia II
Auto kupione nowe, dla dwojga starszych ludzi - wielkość wystarczająca. Gdy pojawiły się wnuki okazało się za małe ;) Fotelik, torba z rzeczami dziecka, jakieś nasze bambetle... i brak miejsca dla wózka. Ponieważ pracuję przy autach wiedziałem, że silnik od kosiarki (3 cylindry) nie wchodzi w rachubę, stąd wersja 1.4 16V - raczej niezbyt ekonomiczna. Przez 6 lat użytkowania bezawaryjne auto.
~Arille
Skoda Fabia II
Auto bez wodotrysków, ekonomiczne, tanie w naprawie, aczkolwiek zachwyca bezawaryjnością. Przestrzeń i jakość wykonania plastików o niebo lepsze niż w następczyni Fabii III.
~Łukasz
Skoda Fabia II
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojgalic
Skoda Fabia II
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~Daniel
Skoda Fabia II
z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Jeżeli nie zależy komuś na wyjątkowym wyglądzie lub osiągach to jest to naprawdę dobre auto.
~qba
Skoda Fabia II
Fabianka kombi to naprawdę pojemne rodzinne autko. Super bagażnik i niezła ekonomia. Mimo niezbyt szerokiego wnętrza, dla przeciętnej wielkości użytkownika wystarczająco. Bagażnik jak na tą klasę auta jest potężny. Silnik mógłby być ciut mocniejszy, ale jako auto rodzinne które dościgania nie służy to dobra opcja (sprawdzony mało kłopotliwy silnik)
~Arille
Skoda Fabia II
Auto przez 3 lata służyło jako moje auto służbowe. Z zawodu jestem Przedstawicielem Handlowym, więc auto nie miało lekko- w ciągu dnia wiele razy odpalane i gaszone, często pracowało na wysokich obrotach i przewiozło TONY ładunku, w dużej mierze po mieście, a więc dziurawych drogach, policjantach itd. Mogę z czystym sumieniem polecić ten samochód, to wół do pracy. Choć nie zachwyca ani wyglądem, ani osiągami to zdobywa serce swoją prostotą,...
~Pilot
Skoda Fabia II
To bardzo fajne autko rodzinne. Ani nie jest zbyt duże, ani nie jest zbyt małe. Idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mam wersję dosyć dobrze wyposażoną, więc na ładnych felgach prezentuje się ponadprzeciętnie elegancko - jak nie Fabia ;)
~oss
Skoda Fabia II
Jak to ktoś dobrze ujął: Jest dobrze, ale bez zachwytu. Dodałbym ewentualnie - bardzo dobrze ;)
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda Fabia II
Auto użytkuje zona. Czasem ja się nim przejadę. Nie jest to moja CR-V, ale jeździ się przyjemnie, nawet w trasę. ergonomiczne, wygodne, może trochę małe, ale nie ma co narzekać. Atut - silnik 1,4 16V (nie jakieś TSI) i spalanie LPG 7-8 litrów na 100km po mieście. Rok użytkowania, 20 tyś przejechane - inwestycja 1400 złotych - wymiana rozrządu, pompa wody, hamulce przód i oleum.